Producent parkietów drewnianych
Producent parkietów drewnianych, Obróbka Drewna Tadeusz Bączek, Mrągowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7421040644
REGON: 510113413
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Obróbka Drewna Tadeusz Bączek to firma zlokalizowana w Mrągowie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się produkcją półproduktów z drewna z naciskiem na deski podłogowe. Istniejemy od 1995 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja różnego rodzaju parkietów drewnianych. W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane podłogi, schody i tarasy. Jesteśmy obecni na rynku od ponad dwudziestu lat, w których trakcie obsłużyliśmy już setki zadowolonych klientów. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, jednak obsługujemy również klientów indywidualnych.
Proponujemy Państwu następujące produkty:
  • Deski tarasowe,
  • Deski podłogowe,
  • Parkiety jesionowe,
  • Parkiety dębowe.
Jako doświadczony w branży producent parkietów drewnianych jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość sprzedawanych przez nas towarów. Wszystkie produkowane przez nas deski oraz całe parkiety są wytwarzane z najwyższej jakości drewna, dzięki czemu charakteryzują się wysokim poziomem trwałości oraz odporności.

Podłogi drewniane to nasza specjalność od ponad dwudziestu trzech lat. Nasza kadra to zarówno doświadczeni, jak i wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoją obszerną wiedzę na temat obróbki drewna oraz wieloletni staż w pracy, są w stanie poradzić sobie ze wszystkim.

Zachęcamy do kontaktu.

Artykuły

Rodzaje drewnianych podłóg
Rodzaje drewnianych podłóg
Drewno jako element wystroju wnętrza ma niewątpliwie wiele zalet. Najchętniej wykorzystujemy je na podłogi. Jakie są rodzaje podłóg drewnianych?

Wideo

Kontakt

Kontakt Obróbka Drewna Tadeusz Bączek

Obróbka Drewna Tadeusz Bączek, Mrągowo

Opinie (3)

Opinie o firmie Obróbka Drewna Tadeusz Bączek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gabriel
Gabriel
5.0
10.09.2019
Podłogi dębowe pierwsza klasa. Kupujemy je od nich od wielu lat i możemy z pełnym przekonaniem polecić.
Mirek
Mirek
5.0
12.07.2019
Nie wiem jak to robią, ale produkowane przez nich podłogi dębowe są jedyne w swoim rodzaju. Mają piękny odcień i bardzo trudno je zniszczyć.
Jacek
Jacek
5.0
22.05.2019
Już od dłuższego czasu przymierzałem się, żeby zakupić parkiet ich produkcji. W końcu to zrobiłem i jestem bardzo zadowolony!