Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży
Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo podczas podróży, Oaza Radio Taxi, Łeba

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8411065554
REGON: 770265632
Dodatkowe kontakty:

503 159 687

598 662 502

Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Radio taxi Oaza istnieje na rynku od 1994 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Łebie, na terenie województwa pomorskiego. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług przewozowych. Osobą decyzyjną jest Stanisław Rogowski.

Oferta

Posiadamy 24-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę. Zajmujemy się organizacją przewozów taksówką. Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych.

Zakres naszych usług obejmuje przewóz osób na terenie miasta i okolicy. Dysponujemy własną flotą nowoczesnych pojazdów, które są przystosowane do przewozu pasażerskiego. Ponadto dbamy o bezpieczeństwo pasażerów, dlatego taksówki są systematycznie serwisowane. Dzięki temu jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i ukończone kursy specjalistyczne. Dbamy o komfort klientów, dlatego pojazdy są na bieżąco sprzątane i czyszczone wewnątrz. Dzięki temu podróż jest przyjemna.

Dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia pensjonatu Szafir, który mieści się w Łebie. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje gościnne o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor, lodówkę, czajnik, naczynia, a także sprzęt plażowy.

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Gwarantujemy terminowość i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Radio taxi Oaza.

Artykuły

Różnorodne usługi taksówkarskie
Różnorodne usługi taksówkarskie
Korzystanie z taksówek jest bardzo wygodne, a dużym usprawnieniem jest możliwość zamawiania taksówki przez telefon lub przy pomocy aplikacji

Wideo

Kontakt

Kontakt Oaza Radio Taxi

Oaza Radio Taxi, Łeba

Opinie (4)

Opinie o firmie Oaza Radio Taxi

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
11.09.2019
Mają naprawdę dobre samochody i dobrych kierowców. Kiedyś miałem parę spraw i jeździłem w te i wewte z jednym panem, który nie dość, że wykazał się anielską cierpliwością, to okazał się jednym z najsprawniejszych kierowców z jakimi jechałem w życiu!
Olaf
Olaf
5.0
18.07.2019
Przyjemna atmosfera i przyjemne samochody. Nie zdarzyło mi się jeszcze zawieść na jakimkolwiek kursie z Oazy. Polecam z pełnym przekonaniem.
Marcelina
Marcelina
5.0
19.05.2019
Jechałam kilka razy taksówkami z Oazy i muszę przyznać, że ten komfort jazdy, który tak podkreślają to szczera prawda. Jeśli idzie o Łebę, jedni z najlepszych.
Jowita
Jowita
5.0
20.03.2019
Bardzo sprawni taksówkarze. Zawsze zachowują bezpieczeństwo jazdy, jednocześnie jadąc bardzo szybko do celu. Polecam!