Profesjonalne usługi fryzjerskie
Profesjonalne usługi fryzjerskie, O Mały Włos Salon fryzjerski, Świdnik

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122728315
REGON: 431220251
Rok założenia:
2007

O firmie

Profesjonalny salon fryzjerski O Mały Włos znajduje się w Świdniku, na terenie województwa lubelskiego. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności w 2007 roku zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży, zapewniający tym samym usługi fryzjerskie na wysokim poziomie. Strzyżemy zarówno Panie, jak i Panów.

Oferta

Otwierając salon fryzjerski O Mały Włos, chcieliśmy zapewnić Klientom profesjonalne usługi na najwyższym poziomie i ta sztuka bez wątpienia nam się udała. Klienci ufają naszym umiejętnościom, cenią naszą pracę co powoduje, że chętnie do nas wracają. Pracują u nas fryzjerzy, którzy z dużą pasją i oddaniem spełniają oczekiwania osób, które odwiedzają nasz salon.
W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • strzyżenie i modelowanie włosów
  • układanie fryzur ślubnych
  • układanie fryzur wieczorowych
  • baleyage
Ponadto pielęgnujemy włosy i farbujemy je za pomocą dobrych jakościowych preparatów. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wszystkie zabiegi przebiegają terminowo, bez narażenia klientów na niepotrzebny stres. Mogą Państwo liczyć na doradztwo naszych fachowców, którzy ocenią, jaka fryzura będzie odpowiednia do kształtu twarzy i karnacji. Satysfakcja i uśmiech Klienta po zrealizowanej usłudze to priorytet naszej działalności. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego O Mały Włos.

Kontakt

Kontakt O Mały Włos Salon fryzjerski

O Mały Włos Salon fryzjerski, Świdnik

Opinie (1)

Opinie o firmie O Mały Włos Salon fryzjerski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.06.2014
Nie zmieniałbym fryzjera na żadnego innego! Nie dość, że fenomenalna atmosfera, to jeszcze moje włosy kochają to miejsce.