przyjazna Lekarze - okuliści, NZOZ Poradnia Okulistyczna OCULUS s.c. Jolanta Niedzielska, Jerzy Niedzielski, Tczew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932307768
REGON: 192617585
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2002

O firmie

Poradnia Okulistyczna Oculus znajduje się w Tczewie i działa od 2002 roku. Świadczymy szeroki zakres usług okulistycznych oraz prowadzimy zakład optyczny. Właścicielami placówki są Jolanta i Jerzy Niedzielscy.

Oferta

Główna dziedzina naszej działalności to świadczenie usług okulistycznych takich jak diagnostyka i leczenie chorób oczu. Na miejscu posiadamy specjalistyczny sprzęt, którym jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładne badania i określić problem lub wielkość wady wzroku.

Pacjenci poradni otrzymują pomoc w zakresie:
 • komputerowe badania wzroku,
 • badanie dna oka,
 • diagnostyki chorób oczu takich jak jaskra i inne,
 • leczenie jaskry i innych chorób,
 • określenie wady wzroku,
 • dobór okularów,
 • okulistyczne badanie kierowców,
 • kapsulotomia.
Oprócz tego oferujemy takie badania jak:
 • YAG– Kapsulotomia (laserowe  leczenie jaskry wtórnej),
 • YAG– Irydotomia (laserowe leczenie jaskry wąskiego kąta),
 • SIT – laserowe  leczenie  jaskry otwartego kąta,
 • badanie mikroskopowe nużeńca.
Przyjmujemy pacjentów na wizyty prywatne, a także umawiamy wizyty w ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia, które odbywają się od poniedziałku do piątku.

Poza poradnią prowadzimy również salon optyczny, w którym realizujemy recepty na soczewki oraz pomagamy dobrać powłoki w okularach i oprawy. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i zapewnia produkty wielu renomowanych marek. Ponadto posiadamy podpisana umowę z NFZ na refundację soczewek okularowych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Poradnią Oculus pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

 Leczenie wad wzroku i wybór właściwych okularów - NZOZ Poradnia Okulistyczna OCULUS s.c. Jolanta Niedzielska, Jerzy Niedzielski
Leczenie wad wzroku i wybór właściwych okularów - NZOZ Poradnia Okulistyczna OCULUS s.c. Jolanta Niedzielska, Jerzy Niedzielski
Twój wzrok się pogarsza i widzisz niewyraźnie? Badania wzroku wykonuje NZOZ Poradnia Okulistyczna Oculus s.c. w Tczewie. Sprawdź, czy potrzebujesz okularów.
Odpowiedni dobór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych jako ważny punkt dbania o wzrok. Skorzystaj z oferty Poradni Okulistycznej Oculus
Odpowiedni dobór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych jako ważny punkt dbania o wzrok. Skorzystaj z oferty Poradni Okulistycznej Oculus
Czy noszenie okularów korekcyjnych może być modne? Dobierz oprawki do swojej twarzy i ciesz się nowym wyglądem. Udaj się do Poradni Oculus i sprawdź ofertę.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt NZOZ Poradnia Okulistyczna OCULUS s.c. Jolanta Niedzielska, Jerzy Niedzielski

NZOZ Poradnia Okulistyczna OCULUS s.c. Jolanta Niedzielska, Jerzy Niedzielski, Tczew

Opinie (1)

Opinie o firmie NZOZ Poradnia Okulistyczna OCULUS s.c. Jolanta Niedzielska, Jerzy Niedzielski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Kubuś
Kubuś
4.0
29.05.2022
Do tej poradni okulistycznej chodzę od wielu lat i w 100% ufam lekarzowi. Regularnie bada mój wzrok, a ostatnio także pomógł w leczeniu jaskry. Dodatkowa zaleta to fakt, ze w budynku znajduje się także optyk z dużym wyborem okularów w dobrej cenie. Bardzo polecam.