Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6431205448
REGON: 241625182
Rok założenia:
2010
Branża:

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności firmy Piotra Jaworskiego w Katowicach jest doradztwo w zakresie ub...
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż ubezpieczeń. Posiadamy 29-letnie doświadczenie i...
Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie ubezpieczeń. Służymy profesjonalną rad...
Rey 14 to firma skupiająca doświadczonych agentów ubezpieczeniowych, którzy służą Państwu fachowym ...

O firmie

Siedziba naszej firmy ubezpieczeniowej znajduje się w Katowicach. Zarządza nią Marek Nowicki. Jesteśmy partnerem renomowanej agencji Ergo Hestia, która w całej Polsce posiada ponad 600 punktów. U nas otrzymają Państwo kompleksową pomoc. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i dużą wiedzę zdobywaną już od 2010 roku.

Oferta

Przezorny zawsze ubezpieczony. Podczas pracy dokładamy wszelkich starań, by ta maksyma stała się faktem. Aby to osiągnąć klientom oferujemy najlepsze rozwiązania, które dobieramy do nich indywidualnie. Osobiście wierzymy, że nie warto ryzykować i narażać się na poważne problemy finansowe. Warto więc pomyśleć o zabezpieczeniu na każdą ewentualność.

Dlaczego warto skorzystać z usług ubezpieczeniowych firmy Marka Nowickiego?

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ dzięki wieloletniej obecności na rynku byliśmy w stanie wypracować kompleksową ofertę składająca się z najlepszych produktów ubezpieczeniowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i dyspozycyjność. Dbamy też o Państwa wygodę, dlatego rozbudowaliśmy serwis internetowy, dzięki któremu mogą Państwo zapoznać się z asortymentem firmy i wybrać najlepszą opcję bez wychodzenia z domu.

Jakie produkty ubezpieczeniowe oferuje agencja Marka Nowickiego z Katowic?

Z naszą pomocą swoją przyszłość można zabezpieczyć poprzez polisy na życie i zdrowotne. Proponujemy duży wybór ubezpieczeń nieruchomości. Dzięki nam zabezpieczą Państwo swoje mieszkania, domy i inne obiekty użytkowe. Specjalną ofertę kierujemy do kierowców. Zdajemy sobie sprawę, jak poruszanie się samochodem może ułatwić wykonywanie wielu czynności. Umożliwiamy dobranie najlepszych ubezpieczeń zarówno obowiązkowych, jak i nieobowiązkowych (OC i AC). Ubezpieczymy auta od kradzieży, wypadku i wielu innych zdarzeń losowych, w wyniku których mogliby Państwo utracić lub uszkodzić pojazd.

Dla osób pasjonujących się podróżami lub podróżujących służbowo, także mamy ciekawe rozwiązania. Do współpracy zachęcamy też przedsiębiorców. Przygotowaliśmy dla nich ofertę ubezpieczeń grupowych chroniących pracowników, a także ubezpieczenia budynków, maszyn, całego mienia i ładunków należących do klientów. Uzupełnienie pakietów dla firm stanowi zabezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu. Zapraszamy na konsultacje z profesjonalnymi agentami ubezpieczeniowymi!

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Nowicki Marek

Nowicki Marek, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Nowicki Marek