Producent domów z bali i drewna
Producent domów z bali i drewna, Nowak Beata Usługi Ogólnobudowlane, Dąbrówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571111044
Branża:

O firmie

Prowadzona przez Beatę Nowak firma ma swoją siedzibę w Dąbrówce, w powiecie makowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Nasze usługi ogólnobudowlane obejmują budowę domów z drewna i z bali. Profesjonalną działalność prowadzimy od 2007 roku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, także na stronie internetowej.

Oferta

Domy z drewna cieszą się coraz większym powodzeniem. To ekologia i ekonomia w jednym, ale mają one znacznie więcej zalet. Jako firma profesjonalnie zajmujemy się ich budową, uważnie nadzorując każdy jej etap.

Nasze domy powstają z użyciem metody szkieletowej i wykonywane są z materiałów przygotowanych w naszej firmie, dzięki czemu mamy pewność co do ich najwyższej jakości. Pozwala nam to również na dokładne dobranie przekrojów elementów konstrukcji do charakteru budowanego domu, a także stworzenia interesującej i oryginalnej elewacji zewnętrznej.

Cenimy sobie zarówno nowoczesne urządzenia, jak i tradycyjne, ciesielskie metody budowy. Nie korzystamy więc z gwoździ, czy blaszek montażowych, a bale łączymy z użyciem zaciosów i kołków dębowych. Od początku do końca wszystko odbywa się w naszej firmie, a kolejne etapy to:
  • pozyskanie drewna,
  • obróbka drewna,
  • budowa domu.
Zatrudniamy doświadczonych cieśli o wysokich umiejętnościach praktycznych, a także teoretycznej znajomości tematu. Zajmujemy się też stawianiem domów z bali. Drewno i budowa domów nie mają przed nimi tajemnic, więc chętnie służymy radą w zakresie architektury i rozwiązań technologicznych, a także funkcjonalności domu z bali. Sporządzamy indywidualne cenniki. Zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego zawsze rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem realizujemy swoje obowiązki. Trzymamy się również wyznaczonych terminów oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Nowak Beata Usługi Ogólnobudowlane

Nowak Beata Usługi Ogólnobudowlane, Dąbrówka

Opinie (5)

Opinie o firmie Nowak Beata Usługi Ogólnobudowlane

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
19.05.2019
Żałuję, że tak długo się wahałem. Dom jest bardzo ładny i profesjonalnie wykonany, po prostu rewelacja. Rzetelna firma.
Michał
Michał
5.0
03.03.2019
Super, świetnie zrobione, firma spisała się na medal.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
26.01.2019
Na pewno warto skorzystać, stawiali dla mnie i mojej rodziny dom z bali. Tradycyjna technika i ich doświadczenie dały rewelacyjny efekt.
Jędrek
Jędrek
5.0
18.11.2018
Wszystko w terminie i super wykonane. Szczerze polecam.
Janek
Janek
5.0
08.09.2018
Dom wspaniale zrobiony, z dbałością o szczegóły. Jestem po prostu zachwycony poziomem wykonania. Widać, ze to bardzo doświadczona firma ciesielska. Serdecznie polecam.