przyjazna Budowlane usługi, Petrus Piotr Tarczyński, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9591558163
REGON: 522081260
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma Petrus, którą prowadzi Piotr Tarczyński, istnieje na rynku od 2022 roku i działa w branży budowlane usługi. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo mazowieckie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Warszawa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Jesteśmy firmą, która kompleksowo podejmuje się prac remontowych i wykończeniowych, zapewniając przy tym fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy. Zawsze chętnie służymy pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów oraz ciekawych rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco w zakresie trendów w wykańczaniu wnętrz.

Zakres naszych usług obejmuje prace zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, takie jak:
  • ocieplania budynków i poddaszy,
  • elewacje,
  • remonty pokryć dachowych,
  • montaż podłóg,
  • malowanie ścian i sufitów,
  • prace glazurnicze,
  • gipsowanie i tynkowanie.
Wykonujemy remonty i wykończenia domów, mieszkań, klatek schodowych, garaży, balkonów i nie tylko. Przyjmujemy zlecenia od klientów prywatnych oraz firm.

Uzupełnieniem naszej oferty są przeglądy stanu technicznego budynku. Mamy do tego odpowiednie uprawnienia i dysponujemy gruntowną wiedzą, która pozwala nam na ocenę, w jakim stanie jest dany budynek.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy Petrus z Warszawy.

Artykuły

Co powinniśmy wiedzieć o elewacjach? Usługi firmy Petrus!
Co powinniśmy wiedzieć o elewacjach? Usługi firmy Petrus!
Przed położeniem elewacji należy ocieplić budynek przy pomocy styropianu lub wełny mineralnej. Następnym krokiem jest położenie na elewację tynku. Sprawdź

Kontakt

Kontakt Petrus Piotr Tarczyński

Petrus Piotr Tarczyński, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Petrus Piotr Tarczyński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.