Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342280436
REGON: 363165346
Branża:

Polecane oferty

Do powstania firmy No Problem przyczynili się nasi klienci. Podczas pracy w salonach meblowych spot...

O firmie

Nasza firma, NO PROBLEM Profesjonalny montaż mebli. Świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu montażu mebli z paczek. Jak również transportu mebli, rzeczy i gabarytów.
Nasza wiedza oraz metody pracy oparte są na wieloletnim zdobywaniu doświadczenia podczas montaży, przeprowadzek oraz kontaktów z klientami. Ze strony których cieszyliśmy się podziwem, uznaniem i zaufaniem.

Osoby pracujące w No Problem to uznani i szanowani na rynku specjaliści, którzy posiadają nie tylko dużą wiedzę i wysoką kulturę osobistą, ale też odpowiednie umiejętności interpersonalne, dzięki czemu bez problemu są w stanie dojść do porozumienia z klientem.

W naszej pracy bazujemy na naszej wiedzy i umiejętnościach jak również na narzędziach oraz elektronarzędziach znanych marek. Dzięki czemu bez przeszkód podejmiemy się każdego montażu mebli pokojowych, biurowych i ogrodowych. A wykonywane przez nas usługi są przeprowadzane sprawnie i profesjonalnie.
Zapraszam.
Z poważaniem
Krzysztof Jasiński
właściciel firmy

Oferta

Do powstania firmy przyczynili się nsi klienci. Podczas pracy w salonach meblowych spotykaliśmy się z uznaniem, zaufaniem i podziwem ze strony klientów. Z tego powodu postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i otworzyć firmę zajmującą się składaniem i montowaniem mebli. Zajmujemy się tym już wiele lat, dzięki czemu prace wykonujemy solidnie i estetycznie.

Zapewniamy fachową pomoc podczas meblowania pomieszczenia. Dzięki naszym usługom klienci oszczędzają czas i stres, ponieważ to my bierzemy na siebie składanie i montaż mebli. Dodatkowo pomagamy przy pracach związanych z wystrojem wnętrz.

Nasza oferta obejmuje również przeprowadzki. Ofertę kierujemy do osób fizycznych, instytucji i firm. Do naszych zadań należy zabezpieczanie mienia, załadunek i rozładunek asortymentu, a także utylizacja rzeczy. Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski.

Ponadto, jeśli nie mają Państwo możliwości, bądź po prostu chęci, to możemy zająć się pracami, takimi jak powieszenie obrazów lub luster, zmiana i zawieszenie kinkietów oraz żyrandoli. Szybko i sprawnie zamontujemy żaluzje i rolety oraz zawiesimy karnisze.

Nasze motto brzmi: "Rób tak, jakbyś robił dla siebie", dlatego mogą być Państwo pewni, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i miłą obsługę.
Jesteśmy w stanie podjąć się nawet skomplikowanych zadań. Wszystko dokładnie zamontujemy, wypoziomujemy i ustawimy.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt No Problem Krzysztof Jasiński

No Problem Krzysztof Jasiński, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie No Problem Krzysztof Jasiński