Fachowe przyciemnianie szyb samochodowych
Fachowe przyciemnianie szyb samochodowych, Night Vision Przemysław Prokop, Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222972777
REGON: 362254585
Rok założenia:
2015

O firmie

Firmę Night Vision prowadzoną przez Przemysława Prokopa znajdą Państwo w Zamościu. Klientom proponujemy wysokiej jakości usługi związane z przyciemnianiem szyb w ich samochodach i nie tylko.

Oferta

Jesteśmy ekspertami od przyciemniania szyb samochodowych. Jako jedni z nielicznych w kraju stosujemy metodę bezinwazyjną, która nie wymaga demontażu szyby i boczków drzwiowych. W ten sposób jesteśmy w stanie przyciemnić szyby w większości samochodów dostępnych na rynku. Nasi pracownicy technikę mocowania folii mają perfekcyjnie opanowaną. Metoda ta wymaga wysokich umiejętności i wieloletniej praktyki. Wszystkie zlecenia wykonujemy precyzyjnie z dbałością o detale.

Przyciemniany szyby w autach osobowych, busach i autobusach, ale możemy także przyciemnić szyby w domu lub różnego rodzaju lokalach. Folię można także zamontować na okno typu lustro weneckie.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości folii przyciemniających można ochronić wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem w okresie letnim. Jest to również skuteczne rozwiązanie w przypadku włamania. Folie podnoszą również wydajność układu klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Produkty i usługi

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Night Vision Przemysław Prokop

Night Vision Przemysław Prokop, Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie Night Vision Przemysław Prokop