Przyciemnianie szyb w autobusach oraz samochodach osobowych
Przyciemnianie szyb w autobusach oraz samochodach osobowych, Night Vision Przemysław Prokop, Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9222972777
REGON: 362254585
Rok założenia:
2015

O firmie

Przedsiębiorstwo Night Vision znajduje się w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Specjalizujemy się w przyciemnianiu szyb w pojazdach osobowych i nie tylko. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Przemysław Prokop.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest przyciemnianie szyb. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni i nie tylko.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • przyciemnianie szyb samochodowych,
  • przyciemnianie szyb w busach,
  • przyciemnianie szyb w domach,
  • montaż folii przyciemniających,
  • przyciemnianie szyb w lokalach.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu, czym się kierować przy wyborze odpowiedniej folii do Państwa pojazdu.

Jako jedni z nielicznych w kraju stosujemy metodę bezinwazyjną, która nie wymaga demontażu szyby i boczków drzwiowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przyciemnić szyby w większości dostępnych samochodów na rynku. Tego typu metoda wymaga wysokich umiejętności i wieloletniej praktyki. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Szyby najczęściej przyciemniamy w autach osobowych, busach i autobusach. Istnieje też możliwość przyciemnienia szyb w domu i różnego rodzaju lokalach. Folię można także zamontować na okno typu lustro weneckie.

Folie przyciemniające mają ogromne zastosowanie, między innymi chronią wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem w okresie letnim, a dodatkowo chronią pojazd przed włamaniem. Folie podnoszą też wydajność układu klimatyzacji.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Night Vision w Zamościu.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Kontakt

Kontakt Night Vision Przemysław Prokop

Night Vision Przemysław Prokop, Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie Night Vision Przemysław Prokop