przyjazna Finansowanie, kredyty, lokaty, Nieruchomości Sp. z o.o., Legnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6912133515
REGON: 390761350
KRS: 0000172608
Rok założenia:
2000
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Od 2000 roku z powodzeniem prowadzimy firmę Nieruchomości. Dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Nasza siedziba znajduje się w Legnicy, w województwie dolnośląskim. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Jako profesjonalna agencja nieruchomości zapewniamy klientom miłą i szybką obsługę formalno-prawną przeprowadzanych transakcji. Reprezentujemy interesy klienta, oszczędzając jego cenny czas. Służymy pomocą i doświadczeniem. Pracujemy zgodnie z prawem i etyką zawodową.

Pomagamy w kupnie bądź wynajmie obiektów, takich jak:
  • lokale wykorzystywane w celach komercyjnych,
  • mieszkania,
  • domy,
  • działki,
  • grunty rolne.
Znamy doskonale zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny. Nasi agenci zwracają uwagę na to, co istotne, nie pomijając tego, co może się okazać niewygodne. W swojej ofercie mamy mieszkania do remontu i umeblowane. Kupno mieszkań dostosowujemy do oczekiwań klientów. Nieruchomości z Legnicy to firma, która spełni wymagania każdego zainteresowanego.

Z każdym klientem przeprowadzamy dokładny wywiad, aby bezbłędnie rozpoznać jego potrzeby i znaleźć dla niego wymarzone cztery kąty. Wiemy, że indywidualne podejście do klienta jest w naszej pracy niezbędne.

Pomagamy spełniać marzenia i szukamy najlepszych rozwiązań.

Zachęcamy do współpracy z firmą Nieruchomości.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nieruchomości Sp. z o.o.

Nieruchomości Sp. z o.o., Legnica

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.