Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8691073080
REGON: 932727479
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Wrocław, Księcia Witolda 78 lok. 7a
Choć jesteśmy młodą firmą, to nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści branży budowlanej, któ...
W biurze projektowym Stalten powstają projekty architektoniczne, które są dostosowane do indywidual...
Ostrów Wielkopolski, Konopnickiej 57 C lok. 1
Specjalizujemy się w usługach związanych z budownictwem szkieletowym. Zajmujemy się budową domów je...
Wieloletnie doświadczenie branżowe pozwoliło nas zyskać liczne grono zadowolonych Klientów. Oferuje...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8691073080 została umieszczona firma: "Nieć Piotr. Firma remontowa". Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 932727479.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Wilczyce w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2005 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Wilczycka 3 A. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 51-361 Wilczyce. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.1228363959619N, 17.1531330603569E. Branża Budowa pod klucz to dziedzina, w której firma "Nieć Piotr. Firma remontowa" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 605 137 173.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Nieć Piotr. Firma remontowa

Nieć Piotr. Firma remontowa, Wilczyce

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Nieć Piotr. Firma remontowa

Średnia ocen

2.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2.0
13.04.2013
Nie polacem tego pana.Generalnie w mojej ocenie jego firma wybudowała mój dom niedbale i w pośpiechu.Jestem zdania, że jeśli wykonawca dysponuje ograniczoną siłą roboczą nie powinien przyjmować kolejnych zleceń do momentu zakończenia bieżących.Ta firma tej zasady nie przestrzega a przynajmniej tak było w moim przypadku.Na uprzejmość z ich strony mogłem liczyć do momentu wypłacenia ostatniej raty,ustalonej kwoty.Póżniej, zwłaszcza kiedy informowałem wykonawce o niedociągnięciach jakie dostrzegłem jego zachowanie było aroganckie i nieuprzejme.Pragnę również przestrzec przed wynajmowaniem firm i zlecania im podjęcia prac bez podpisywania stosownej umowy.Jeśli te kroki nie zostaną podjęte,pózniejsze dochodzenie swoich praw i próby wyegzekwowania zadośćuczyniena od nieuczciwego wykonawcy będą bezowocne.Pozdrawiam.