Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8691073080
REGON: 932727479
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Wrocław, Księcia Witolda 78 lok. 7a
Choć jesteśmy młodą firmą, to nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści branży budowlanej, któ...
Nasza firma specjalizuje się w branży usług remontowych. Daliśmy się poznać jako profesjonaliści w ...
Rawicz, Broniewskiego 1 lok. 4
Nasza firma Kam Bud jest na rynku od niedawna, jednak swoją precyzyjnością w działaniu i rzetelną p...
W biurze projektowym Stalten powstają projekty architektoniczne, które są dostosowane do indywidual...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8691073080 została umieszczona firma: "Nieć Piotr. Firma remontowa". Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 932727479.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Wilczyce w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2005 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Wilczycka 3 A. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 51-361 Wilczyce. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.1228363959619N, 17.1531330603569E. Branża Budowa pod klucz to dziedzina, w której firma "Nieć Piotr. Firma remontowa" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 605 137 173.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Nieć Piotr. Firma remontowa

Nieć Piotr. Firma remontowa, Wilczyce

Opinie (1)

Opinie o firmie Nieć Piotr. Firma remontowa

Średnia ocen

2.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
2.0
13.04.2013
Nie polacem tego pana.Generalnie w mojej ocenie jego firma wybudowała mój dom niedbale i w pośpiechu.Jestem zdania, że jeśli wykonawca dysponuje ograniczoną siłą roboczą nie powinien przyjmować kolejnych zleceń do momentu zakończenia bieżących.Ta firma tej zasady nie przestrzega a przynajmniej tak było w moim przypadku.Na uprzejmość z ich strony mogłem liczyć do momentu wypłacenia ostatniej raty,ustalonej kwoty.Póżniej, zwłaszcza kiedy informowałem wykonawce o niedociągnięciach jakie dostrzegłem jego zachowanie było aroganckie i nieuprzejme.Pragnę również przestrzec przed wynajmowaniem firm i zlecania im podjęcia prac bez podpisywania stosownej umowy.Jeśli te kroki nie zostaną podjęte,pózniejsze dochodzenie swoich praw i próby wyegzekwowania zadośćuczyniena od nieuczciwego wykonawcy będą bezowocne.Pozdrawiam.