Kupno i sprzedaż odpadów produkcyjnych i zużytych produktów
Kupno i sprzedaż odpadów produkcyjnych i zużytych produktów, Nicostal Damian Piskorz, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793032617
Dodatkowe kontakty:

515 267 441

Rok założenia:
2010
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba prowadzonej firmy Nicostal znajduje się w Krakowie. Działamy na rynku już od 2010 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwa naszym celem jest dynamiczny rozwój na rynku surowców wtórnych i najwyższa jakość świadczonych usług. Właścicielem firmy jest Damian Piskorz.

Oferta

Naszą specjalnością jest skup, przerób i sprzedaż złomu stalowego, makulatury, kabli i metali nieżelaznych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, warsztatów i zakładów produkcyjnych, a także innych firm z branży surowców wtórnych.

Posiadamy transport kontenerowy do 10 t i samochody dostawcze o ładowności 3,5 t. Dysponujemy również wózkiem widłowym, wagą elektroniczną i samochodową oraz koparko-ładowarką.

Oferta naszego przedsiębiorstwa to przede wszystkim:
 • skup cyny,
 • skup brązu,
 • skup cynku,
 • skup ołowiu,
 • skup mosiądzu,
 • skup makulatury,
 • skup stali nierdzewnej,
 • skup puszek aluminiowych,
 • skup zużytych akumulatorów,
 • skup katalizatorów porcelanowych.
Makulatura jaką przyjmujemy to papier, książki, gazety i kartony oraz ścinki drukarskie i papier offsetowy. Z kolei ołów, aluminium i miedź pozyskujemy między innymi z kabli. Z metali szlachetnych skupujemy złoto i srebro.

Uzupełnienie oferty stanowi skup elektroniki, to jest pamięci RAM, procesorów, płyt głównych, a także kart muzycznych, graficznych i sieciowych. Przy większych ilościach zapewniamy możliwość negocjowania cen.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny i oferujemy własny transport. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę. Klienci mogą liczyć na rzetelną ocenę jakości złomu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Nicostal z Krakowa.

Marki i specjalizacje

http://nicostal.pl/

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Nicostal Damian Piskorz

Nicostal Damian Piskorz, Kraków

Aktualności

 • transport złomu

  18.07.2022

  Dysponujemy nowoczesnymi środkami transportu. Zaliczamy do tego samochody dostawcze czy wózki widłowe, które pozwolą nam na sprawne przewiezienie surowców. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej wykonywać wszystkie powierzone zadania. Staramy się zapewnić Państwu obsługę na najwyższym pozoimie.

  Więcej informacji
 • skup złomu

  21.05.2022

  Nasza oferta to przede wszystkim skupowanie złomu. Obejmuje to głównie złom żeliwny, jak na przykład piece, rury, tarcze, maszyny czy grzejniki, a także inne towary. Posiadamy nowoczesne wagi, które pozwolą nam odpowiednio zważyć i wycenić dostarczone materiały. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do kontaktu z firmą Nicostal!

  Więcej informacji
 • Nicostal

  24.03.2022

  Prowadzimy skup złomu o nazwie Nicostal. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się skupowaniem nie tylko odpadów metalowych, ale także innych surowców wtórnych i zużytych sprzętów elektronicznych. Zapewniamy dokładną wycenę wszystkich dostarczonych towarów i uczciwe stawki. Zapraszamy do odwiedzenia skupu Nicostal w Krakowie!

  Więcej informacji

Opinie (2)

Opinie o firmie Nicostal Damian Piskorz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
01.05.2022
Skup metali szlachetnych po atrakcyjnych cenach. Sam miałem okazję niejednokrotnie korzystać z ich usług i nigdy się nie zawiodłem!
Krzysiek
Krzysiek
5.0
29.03.2022
Jestem naprawdę zadowolony, że trafiłem na ofertę tego skupu surowców wtórnych. Oferują uczciwe i korzystne ceny za dostarczone materiały.