Fachowe wykonawstwo instalacji elektrycznych
Fachowe wykonawstwo instalacji elektrycznych, Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Sp. j., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1132003272
REGON: 013093419
Rok założenia:
1995

O firmie

Nieprzerwanie od 1998 roku firma Nextnet Śmietanko & Pietruszewski działa na rynku telekomunikacyjnym. Naszą siedzibą jest Warszawa. Jesteśmy firmą stawiającą na kreatywne i innowacyjne rozwiązania z zakresu instalacji teletechnicznych co doceniają nasi Klienci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zajrzenia na stronę internetową.

Oferta

Główny profil działalności firmy Nextnet Śmietanko & Pietruszewski to usługi związane w teletechniką i teleinformatyką. Przez ponad dwadzieścia lat zbieraliśmy cenne doświadczenie co zaowocowało możliwością świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Nasza podstawowa oferta dotycząca instalacji teletechnicznych i elektrycznych to:
 • okablowania strukturalne,
 • okablowania telefoniczne,
 • okablowania optotelekomunikacyjne,
 • sieci bezprzewodowe, Wi-Fi,
 • sieci LAN,
 • instalacje audio-wideo,
 • instalacje elektryczne,
 • lotnicze oświetlenie przeszkodowe.
Zajmujemy się również montażem systemów zabezpieczenia obiektów. Sprawnie montujemy systemy sygnalizacji pożaru oraz systemy oddymiania, a także dźwiękowe systemy ostrzegawcze. Podejmujemy się instalacji telewizji dozorowej oraz kontroli dostępu. Polecamy również system sygnalizacji włamania i napadu, system domofonowy oraz automatykę obiektów, które także montujemy.

Systemy telekomunikacyjne też nie są nam obce. Tutaj nasza propozycja montażowa to:
 • centrale telefoniczne,
 • taryfikatory,
 • rejestratory rozmów,
 • terminale telekonferencyjne i wideokonferencyjne.
Cały czas współpracujemy z renomowanymi producentami. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem i gruntowną wiedzą.

Rozszerzeniem oferty są rozwiązania informatyczne. Tutaj mogą Państwo liczyć na skuteczne zaprojektowanie, realizację i wdrożenie do pracy serwerów, komputerów osobistych, storage, urządzeń peryferyjnych i sieciowych, jak również oprogramowania. Wszystko dokładnie sprawdzimy i zintegrujemy.

Na swoim koncie mamy realizacje dla wielu znanych firm m.in. Skanska, Mostostal i Budimex. To co nas wyróżnia to kreatywne podejście, a także ciągłe poszukiwanie optymalnych, a równocześnie innowacyjnych rozwiązań. Stawiamy bowiem na rozwój. Zdobyliśmy szerokie grono Klientów, którzy docenili sprawność i jakość naszego działania, a także terminowość. Gwarantujemy też konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

Nextnet od wielu lat pozostaje dystrybutorem sprzętu wiodących producentów: Alcatel – Lucent
Reichle & De Massari
UTC United Technologies
Honeywell
Brand-Rex
Cisco
Kieback&Peter
Schrack
Panasonic
HP

Artykuły

Budowa i działanie nowoczesnych systemów oddymiających
Budowa i działanie nowoczesnych systemów oddymiających
Wdrożenie nowoczesnych systemów oddymiających stanowi zdecydowanie najlepszą gwarancję bezpieczeństwa dla znajdujących się wewnątrz budynku ludzi.

Wideo

Kontakt

Kontakt Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Sp. j.

Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Sp. j., Warszawa

Opinie (17)

Opinie o firmie Nextnet Śmietanko & Pietruszewski Sp. j.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Borys
Borys
5.0
29.11.2020
Oferta w zakresie sieci kompletna - projekt, wdrożenie, montaż. Rzetelna firma.
Karol
Karol
5.0
28.09.2020
Dobrze wykonana usługa, postawili serwer, wdrożyli sieć do działania i zainstalowali odpowiednie oprogramowanie. Wszystko działa bez zarzutu.
Małgorzata
Małgorzata
4.0
17.07.2020
Jestem w stu procentach zadowolona z realizacji. Zamontowali centralę telefoniczną, taryfikatory i rejestratory rozmów. W pełni profesjonalna realizacja.
Piotr
Piotr
5.0
21.05.2020
Zdecydowałem się na ich usługi w mojej firmie ze względu na dobre opinie i to był trafny wybór. Od fazy projektu aż po montaż i wdrożenie profesjonalne wykonanie. Polecam serdecznie
Łukasz
Łukasz
5.0
25.03.2020
Sensownie wykonany projekt, montaż szybko wykonany, a sieć działa bezproblemowo. Konkretna współpraca z firmą Nextnet.
Karol
Karol
4.0
26.01.2020
Nextnet to przede wszystkim wysoki poziom usługi i produkty, o czym miałem okazję się już kilkakrotnie przekonać. Bardzo dobra firma z branży usług teleinformatycznych.
Wojciech
Wojciech
5.0
17.11.2019
Cieszę się, że trafiłem na te firmę, bo wszystko zrobili, jak należy. Duży profesjonalizm, w tej dziedzinie są dla mnie ekspertami.
Mira
Mira
5.0
17.09.2019
Telewizja dozorowa sprawnie działa dzięki instalacji firmy Nextnet. Rzetelny usługodawca, z dużym doświadczeniem.
Czarek
Czarek
5.0
07.07.2019
100% rzetelności. Bardzo profesjonalne i odpowiedzialne podejście do wykonawstwa, absolutnie nie ma na co narzekać. Świetna firma.
Monika
Monika
5.0
10.05.2019
Bez zastrzeżeń jeśli chodzi o jakość usługi. Widać, że to fachowcy i doskonale znają branżę, a także mają specjalistyczny sprzęt. Polecam.
Kuba
Kuba
5.0
24.03.2019
Bardzo dobry towar, a przede wszystkim rzetelni pracownicy. Dla mnie są definicją porządnej firmy i usługi.
Robert
Robert
5.0
27.01.2019
Montaż taryfikatora oraz rejestratora rozmów odbył się w pełni poprawnie. Wszystko zasługa firmy Nextnet, którą chętnie polecam.
Patryk
Patryk
5.0
15.11.2018
Zamontowali system włamania i napadu. Bardzo przydatna rzecz, co już raz mieliśmy okazję sprawdzić, a firma zrobiła to w pełni fachowo. Warto.
Romek
Romek
5.0
17.09.2018
W całym budynku zainstalowali systemy oddymiania i przeciwpożarowe. Wykonanie sprawne, bez zbędnych komplikacji. Warto skorzystać z usług tej firmy.
Adrian
Adrian
5.0
02.07.2018
Pracownicy fachowo się wszystkim zajmują od początku do końca. Nie mam wątpliwości, że na swojej robocie doskonale się znają. Chętnie ich polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
27.05.2018
Instalowali w naszym biurze sieci LAN. Szybko i sprawnie wykonana usługa, na dodatek wszystko uprzejmie wyjaśnili. Bardzo konkretna firma.
Adam
Adam
5.0
12.03.2018
Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Zaprojektowali i wdrożyli system teleinformatyczny w naszej firmie. Wszystko doskonale działa, Nextnet to firma, która zna się na rzeczy. Serdecznie polecam ich usługi.