Zajmujemy się naprawą podnośników hydraulicznych
Zajmujemy się naprawą podnośników hydraulicznych, New Antica. Regeneracja Siłowników, Serwis Maszyn. Paweł Biedrzycki, Gajewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8451879754
REGON: 280465288
Rok założenia:
2010

O firmie

Firma New Antica znajduje się w Gajewie, niedaleko Giżycka, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się hydrauliką siłową. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Właścicielem jest Paweł Biedrzycki.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest naprawa maszyn przemysłowych i rolniczych. Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • regeneracja siłowników,
  • naprawa podnośników hydraulicznych,
  • naprawa maszyn rolniczych,
  • naprawa urządzeń rolniczych,
  • naprawa rozdzielaczy hydraulicznych,
  • naprawa pompy,
  • regeneracja skrzyni biegów,
  • naprawa uszkodzonych maszyn,
  • naprawa pojazdów budowlanych,
  • sprzedaż części do maszyn budowlanych.
Specjalizujemy się w regeneracji siłowników, pomp, rozdzielaczy hydraulicznych, silników, skrzyni biegów, skrzyni rozdzielczych, mostów napędowych, przodków ciągnikowych, osi resorów oraz rozruszników. Wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na odnalezienie nawet najmniejszej usterki i usunięcie jej. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Nieustannie dbamy, by nasza oferta się poszerzała. Od 2013 roku zajmujemy się serwisem samochodów, podpisując kontrakt z wojskiem. W tym zakresie zapewniamy naprawy pojazdów oraz regenerację ich podzespołów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy New Antica w Gajewie.

Marki i specjalizacje

Naprawy bieżące maszyn rolniczych (Belarus, MTZ, JUMZ, URSUS, DEUTZ Fahr, Massey Ferguson, RENAULT, John Deere, CLAAS, FENDT, CASE, MANITOU itp.) oraz przemysłowych (JCB, CAT, ATLAS, TEREX, FADROMA, MISTA, BAUKEMA, BOBCAT, O&K, LIEBHERR, VOLVO, ZEPPELIN, KOMATSU, KUBOTA, ZETTELMEYER, NIAB, HIAB, harvester, forwarder, HDS itp.), a także busów i ciężarówek (IVECO, STAR, JELCZ, KAMAZ, MAN, SCANIA, AUTOSAN itp.)

Artykuły

Profesjonalny serwis maszyn
Profesjonalny serwis maszyn
Niezwykle ważnym etapem eksploatacji maszyn przemysłowych, rolniczych i budowlanych jest ich regularny przegląd oraz ewentualne naprawy

Wideo

Kontakt

Kontakt New Antica. Regeneracja Siłowników, Serwis Maszyn. Paweł Biedrzycki

New Antica. Regeneracja Siłowników, Serwis Maszyn. Paweł Biedrzycki, Gajewo

Opinie (3)

Opinie o firmie New Antica. Regeneracja Siłowników, Serwis Maszyn. Paweł Biedrzycki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Justyna
Justyna
5.0
07.09.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Polecam.
Borys
Borys
5.0
02.07.2019
Firma godna polecenia. Mają odpowiedni sprzęt i ogromne doświadczenie w tym co robią. Polecam.
Sebastian
Sebastian
5.0
29.05.2019
Świetna firma, która zajmuje się regeneracją podzespołów. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.