Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9231397611
REGON: 970645102
Rok założenia:
1997
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Wentylacja, NEU-JKF Sp. z o.o. Czyste powietrze w przemyśle., Berzyna Neu-JKF to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą instalacji odpylania. W branży działamy nieprzerwanie od 1997 roku, oferując produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie. Siedziba firmy znajduje się w Berzynie, w województwie wielkopolskim. Z dużym powodzeniem współpracujemy z wieloma firmami działającymi w różnych gałęziach przemysłu, dostarczając sprawdzone rozwiązania.

Oferta

Wysoka jakość oferowanych przez nas rozwiązań wynika w dużej mierze z doświadczenia naszych pracowników i stosowania najlepszych jakościowo komponentów. Dzięki temu dostarczane przez Neu-JKF systemy odpylające są nowoczesne, niezawodne i wydajne. Na każdym etapie inwestycji służymy wsparciem i doradztwem.

Dlaczego warto współpracować z Neu-JKF z Berzyny?

Warto z nami współpracować, gdyż oferujemy duży wybór produktów najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, oferując instalacje odpylania dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. W sprzedaży mamy rozwiązania idealnie dostosowane zarówno do małych, jak i do dużych firm. Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ponadto posiadamy specjalistyczny park maszynowy, dzięki czemu zapewniamy solidną i terminową realizację wszystkich zleceń. Nieustannie się rozwijamy i poprzez uczestnictwo w kursach podnosimy swoje kompetencje. Ofertę dostosowujemy do wymagań, jakie stawia przed nami współczesny, nieustannie zmieniający się rynek.

Jakie produkty znajdują się w ofercie firmy Neu-JKF?

W ofercie firmy Neu-JKF znajdują się rury oraz kształtki z blachy ocynkowanej, a także rury teleskopowe i wykonane z czarnej blachy. Powyższe produkty są idealnym materiałem do zastosowania we wszelkich typach instalacji odpylania. Dodatkowo nasza oferta obejmuje:
 • trójniki,
 • kolanka,
 • rozdzielacze,
 • łączenia,
 • systemy redukcji,
 • cyklofiltry,
 • filtry modułowe,
 • filtry MMBF,
 • filtry DS,
 • filtry workowe do pracy ciągłej na podciśnieniu bądź nadciśnieniu.
Oferujemy również zakup wentylatorów transportowych, z napędem bezpośrednim bądź przez przekładnię prasową. Zajmujemy się także dystrybucją podajników celkowych do cyklonów i śluzu, które znajdują szerokie zastosowanie w instalacjach odpylania oraz przy transporcie pneumatycznym.

W jakich branżach używane są produkty Neu-JKF ?

Produkty Neu-JKF znajdują zastosowanie w branży drzewnej i metalowej, a także papierniczej, młynarskiej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferujemy:
 • stoły szlifierskie,
 • suche ściany lakiernicze,
 • obrotowe głowice,
 • systemy transportu optiflow,
 • centralne odkurzacze.
Zapraszamy do współpracy. Pełną ofertę przygotowaną przez Neu-JKF można znaleźć na stronie internetowej. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Projektowanie instalacji odpylania w zakładach pracy – najważniejsze kwestie
Projektowanie instalacji odpylania w zakładach pracy – najważniejsze kwestie
Jak projektować instalacje odpylania w zakładach pracy, aby zapewnić bezpieczne i zdrowe środowisko pracy? Poznaj najważniejsze kwestie oraz wymagania.
Transport pneumatyczny i jego zastosowanie w przemyśle
Transport pneumatyczny i jego zastosowanie w przemyśle
Transport pneumatyczny to specjalistyczny system pozwalający na szybki i bezpieczny transfer materiałów sypkich. Sprawdź, w jakich branżach jest wykorzystywany.
Odpylanie w przemyśle drzewnym – o czym należy pamiętać?
Odpylanie w przemyśle drzewnym – o czym należy pamiętać?
Pracownicy przemysłu drzewnego narażeni są na wiele niebezpieczeństw związanych ze środowiskiem ich pracy. Jak im zapobiec?
Jak zadbać o czyste powietrze w przemyśle
Jak zadbać o czyste powietrze w przemyśle
Czyste powietrze w miejscu pracy ma duży wpływ na zdrowie pracowników, dlatego w miejscach narażonych na zanieczyszczenie powietrza należy stosować wentylatory.

Wideo

Więcej informacji

 • Filtry i separatory zobacz
 • Wentylatory zobacz
 • Systemy orurowania zobacz
 • Systemy orurowania ze stali nierdzewnej zobacz

Kontakt

Kontakt NEU-JKF Sp. z o.o. Czyste powietrze w przemyśle.

NEU-JKF Sp. z o.o. Czyste powietrze w przemyśle., Berzyna

Słowa kluczowe

Aktualności

 • stoły szlifierskie

  05.11.2023

  W Neu-JKF oferujemy szereg rozwiązań służących do odpylania powietrza. Projektujemy instalacje, których zadaniem jest poprawa jakości powietrza i zapobieganie negatywnym skutkom zanieczyszczenia powietrza na środowisko i zdrowie ludzi. Oferujemy także stoły szlifierskie, które służą do obróbki powierzchni metalu lub innych materiałów. Produkty te stosowane są w przemyśle metalurgicznym, maszynowym, motoryzacyjnym i wielu innych dziedzinach, gdzie wymagana jest dokładna obróbka powierzchni.

  Więcej informacji
 • instalacje odpylania

  22.09.2023

  Neu-JKF to firma istniejąca już od 1997 roku. Naszą specjalnością jest projektowanie wykonawstwo instalacji odpylania. Są one stosowane w różnych gałęziach przemysłu, w tym w hutnictwie, przemyśle chemicznym, produkcji energii i wielu innych. Instalacje te mają na celu poprawę jakości powietrza i zapobieganie negatywnym skutkom zanieczyszczenia powietrza na środowisko i zdrowie ludzi. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

  Więcej informacji
 • instalacje odpylania

  31.07.2023

  W firmie Neu-JKF już od 1997 roku zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem instalacji odpylania. Systemy te służą do usuwania pyłów i zanieczyszczeń z powietrza w różnych rodzajach przemysłu i produkcji. Instalacje odpylania składają się z kilku podstawowych elementów, takich jak zbiornik na pył, filtry, wentylatory oraz system kontroli emisji. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

  Więcej informacji
 • filtry

  30.05.2023

  Neu-JKF to firma, w której od wielu lat zajmujemy się sprzedażą filtrów. Działamy na rynku już od 1997 roku, a więc możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem i wiedzą branżową, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług. Oferujemy filtry pyłowe, pojedyncze maszyny używające przenośnie odkurzacze, tradycyjne modularne rozwiązania filtracyjne oraz zaawansowane rozwiązania z okrągłymi spawanymi filtrami i wysoce wydajnymi filtrami typu SuperBlower. Zapraszamy.

  Więcej informacji
 • cyklofiltry

  19.03.2023

  Neu-JKF to firma, w której już od 1997 roku zajmujemy się dostarczaniem kompletnych rozwiązań służących do odpylania powietrza. Projektujemy oraz montujemy niezawodne, łatwe w obsłudze i wydajne instalacje. Współpracujemy z firmami wielu branż, a w tym z przemysłem drzewnym, zbożowo- młynarskim, metalowym oraz innymi. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

  Więcej informacji

Opinie (20)

Opinie o firmie NEU-JKF Sp. z o.o. Czyste powietrze w przemyśle.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
11.05.2022
Polecam Neu-JKF. Firma nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wentylację przemysłową.
Emil
Emil
5.0
20.03.2022
Kompleksowa oferta w zakresie odpylania. Produkują urządzenia i elementy instalacji, projektują systemy i zajmują się montażem.
Ireneusz
Ireneusz
4.0
29.01.2022
Z komponentami od Neu-Jkf można budować różne systemy odpylające. To właśnie mnie przekonało do wyboru tej oferty.
Marek
Marek
5.0
30.11.2021
Mają rury, trójniki i kolanka ze stali nierdzewnej. Nie wahałem się i wybrałem do swojej instalacji właśnie takie elementy. Stal jest przecież bardzo wytrzymała.
Adam
Adam
5.0
12.09.2021
Dostarczyli całą instalację odpylającą i teraz nie tylko mogę oczyszczać powietrze, ale też zbierać zanieczyszczenia do specjalnych pojemników. Mam więc pewność, że nic drugi raz nie będzie się unosiło w powietrzu.
Mikołaj
Mikołaj
4.0
23.07.2021
Filtry od Neu-Jkf usuwają nie tylko uciążliwy pył, ale również nieprzyjemne zapachy. Warto zainwestować w ich zakup.
Karol
Karol
4.0
18.05.2021
Dzięki Neu-Jkf w zakładzie jest świeże powietrze, a koszt odpylania nie jest wcale wysoki.
Patrick K.
Patrick K.
5.0
08.03.2021
Nie tylko dostarczają systemy odpylające, ale również służą wsparciem serwisowym i poradami dotyczącymi eksploatacji. Cieszę się, że wybrałem ich ofertę.
Filip
Filip
5.0
17.01.2021
Duży wybór materiałów do budowy instalacji odpylajacych. Dzięki temu można wybrać najlepsze rozwiązania do swojego zakładu.
Pawel1977
Pawel1977
5.0
29.11.2020
Neu-Jkf to firma, które ufam już od kilkunastu lat. Instalacja, którą dla mnie wykonali działa bez zarzutu.
Andrzej
Andrzej
5.0
02.09.2020
Mają w ofercie bardzo wydajne wentylatory. Wymuszają obieg powietrza w instalacjach.
Mateusz
Mateusz
5.0
25.07.2020
Trudno sobie wyobrazić pracę w gospodarstwie bez rozwiązań Neu-Jkf. Szczególnie polecam ich filtry silosowe.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
17.05.2020
Mają duży wybór filtrów. Każdy dobierze odpowiednie rozwiązanie do swojego zakładu.
Norbert
Norbert
4.0
31.03.2020
Używam instalacji odpylającej produkcji Neu-Jkf w młynie i jestem z niej bardzo zadowolony. System działa bez zarzutu. W powietrzu nie unoszą się pyły, dzięki czemu łatwiej jest pracować. Cała instalacja jest niezawodna. Używam jej od roku i ani razu nie miałem problemów technicznych.
Alicja
Alicja
5.0
16.01.2020
Filtry i cyklofiltry? Tylko w JKF Polska! My współpracujemy z nimi od dawna.
Asia
Asia
5.0
08.11.2019
Dystrybucja podajników celkowych to ich specjalność. Dbają o wysoką jakość produktów.
Błażej
Błażej
5.0
03.09.2019
Oferują wentylatory transportowe. Na pewno nie przepłacicie.
Karol
Karol
5.0
11.07.2019
Znajdziecie u nich solidne systemy orurowania. Na pewno będziecie zadowoleni z ich obsługi.
Kinga
Kinga
5.0
04.05.2019
Szeroki wybór filtrów w bardzo przystępnych cenach. Polecam firmę JKF Polska.
Adam
Adam
5.0
01.03.2019
Oferują innowacyjne rozwiązania związane z instalacjami odpylania. Znają się na tym. Polecam.