Serwis silników zaburtowych
Serwis silników zaburtowych, Natkaniec, Mikołajki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7422145121
REGON: 280504143
Dodatkowe kontakty:

874 216 909

Rok założenia:
2010
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Natkaniec znajduje się w Mikołajkach, w powiecie mrągowskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Leży ona w centrum miasta, tuż przy moście drogowym, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Należący do Natalii Natkaniec-Włodarczyk zakład specjalizuje się w serwisowaniu sprzętu pływającego oraz sprzedaży jednostek napędowych do łodzi. Firma zajmuje się naprawami od 1986 roku, natomiast działalność handlową prowadzi od połowy lat 90. XX wieku.


Oferta

Mazury to kraina słynąca z jezior, które doskonale nadają się do uprawiania turystyki wodnej, w tym motorowodnej i jachtowej. Motorowodniacy i żeglarze korzystają z silników do napędzania swoich jednostek, a te niekiedy się psują. Na szczęście istnieje zakład i sklep Natkaniec oferujący kompleksowe usługi serwisowe oraz dysponujący bogatą ofertą handlową. Klienci mogą być pewni fachowej obsługi, szybkiego realizowania zleceń oraz konkurencyjnych cen. Wykwalifikowani pracownicy szybko usuwają awarie silników oraz służą fachową pomocą przy wyborze najlepszych jednostek napędowych.

Oferta serwisowa firmy Natkaniec obejmuje remonty silników zaburtowych i stacjonarnych, w tym spalinowych i elektrycznych. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się naprawą osprzętu marynistycznego i montażem ogrzewania Webasto. Sporym ułatwieniem dla klientów jest slip znajdujący się na terenie firmy oraz miejsce przeznaczone do zimowania łodzi.

W przypadku oferty handlowej klienci mogą liczyć na zakup nowych i używanych jednostek napędowych renomowanych producentów, takich jak Volvo Penta i Yamaha. Można do nich zaliczyć:
  • silniki elektryczne
  • silniki zaburtowe
  • silniki stacjonarne
  • silniki gaźnikowe
  • silniki z wtryskiem
Poza silnikami w firmowej ofercie znajdują się pontony, łodzie aluminiowe i quady. Dodatkowo firma Natkaniec prowadzi sprzedaż skuterów wodnych i śnieżnych.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu lub podczas osobistych odwiedzin.

Marki i specjalizacje

Firma oferuje silniki i pojazdy takich marek jak Yamaha, Volvo Penta, Mercury, Vetus i Sea Doo.

Artykuły

Jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo na łodzi?
Jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo na łodzi?
Przygotowanie łodzi do sezonu może składać się z kilku etapów. Czy wiesz, na co zwrócić szczególną uwagę? Jak dbać o silnik, aby działał w każdych warunkach?

Wideo

Kontakt

Kontakt Natkaniec

Natkaniec, Mikołajki

Opinie (0)

Opinie o firmie Natkaniec