Podpisz umowę najmu okazjonalnego i zabezpiecz swoją nieruchomość
Podpisz umowę najmu okazjonalnego i zabezpiecz swoją nieruchomość, Najem Okazjonalny sp. z o.o., Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9562322251
REGON: 36628643500000
KRS: 0000657511
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Najem Okazjonalny to firma, która działa od 2017 roku z siedzibą w Toruniu, w województwie kujawsko-pomorskim. Zapraszamy do współpracy najemców, właścicieli lokali, a także biura nieruchomości.

Oferta

Spółka NAJEM OKAZJONALNY z Torunia, właściciel marki OKAZJONALNY.INFO, świadczy usługę wspierającą podpisywanie umów najmu okazjonalnego.
Na stronie www.okazjonalny.info możesz zamówić oświadczenie do umowy najmu okazjonalnego, w którym wyrażamy zgodę na zamieszkanie Najemców w naszej nieruchomości, w razie ich eksmisji.

Spółka NAJEM OKAZJONALNY jest właścicielem nieruchomości, do których będzie mógł zostać eksmitowany Najemca, w przypadku gdy zostanie wykonana egzekucja obowiązku opróżnienia i opuszczenia lokalu mieszkalnego.
Nasze oświadczenie możesz zamówić w formie papierowej z podpisem notarialnie poświadczonym lub w formie elektronicznej PDF z kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Z usługi mogą skorzystać zarówno najemcy (w przypadku, gdy nie mają adresu zabezpieczającego umowę najmu okazjonalnego), jak i wynajmujący (w ramach skuteczniejszego zabezpieczenia swojej własności). Współpracujemy również z pośrednikami nieruchomości oraz zarządcami nieruchomościami.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - Agnieszka i Michał Łukaszewscy z Torunia założyciele spółki Najem Okazjonalny Sp. z o.o., właściciele marki OKAZJONALNY.INFO.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Najem Okazjonalny sp. z o.o.

Najem Okazjonalny sp. z o.o., Toruń

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Najem Okazjonalny sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.