Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571265853
Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba naszej firmy MWK Meble znajduje się w Różanie, w powiecie makowskim, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się sprzedażą mebli robionych na wymiar, zgodnie z życzeniem Klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Naszą firmę założył Wojciech Pruszkowski. Zapraszamy do przeczytania oferty.

Oferta

W MWK Meble specjalizujemy się w sprzedaży mebli kuchennych oraz szaf wnękowych. Wszelkie projekty wykonujemy bezpłatnie, zawsze działając zgodnie z życzeniem Klienta. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, tworzących specjalistyczne ekipy montażowe, dzięki czemu nasi Klienci mają zapewnioną kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych Klientów, bezpłatnie wykonujemy specjalistyczne podłączenia AGD. Instalator przy realizacji zlecenia podbija gwarancję.

W naszym salonie znajdą Państwo duży wybór mebli wykonanych z litego drewna oraz z matowych bądź laminowanych, czy też fornirowanych płyt MDF. Wykonujemy projekty 3D, dzięki czemu Klienci z łatwością mogą wybrać aranżację, która najbardziej im odpowiada. W sprzedaży posiadamy także duży wybór stołów i krzeseł.

W skład naszych usług wchodzą także:

  • meble do sypialni,
  • meble wypoczynkowe,
  • meble dziecięce,
  • meble systemowe,
  • meble biurowe,
  • meble do garderoby.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo obejrzeć zarówno przykładowe projekty mebli, jak i zdjęcia ukończonych realizacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MWK Meble Wojciech Pruszkowski

MWK Meble Wojciech Pruszkowski, Różan

Opinie (0)

Opinie o firmie MWK Meble Wojciech Pruszkowski