Profesjonalne usługi budowlane
Profesjonalne usługi budowlane, MUR-Max Firma budowlano-remontowa Pokrzywa Sławomir, Stobierna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8133204378
Rok założenia:
2019

O firmie

MUR-MAX to firma zlokalizowana w Stobierni, na obszarze powiatu rzeszowskiego, w województwie podkarpackim. Zajmujemy się usługami budowlanymi oraz remontowymi. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Sławomir Pokrzywa.

Oferta

Prowadzona przez nas firma to przede wszystkim kompleksowe usługi budowlane, a także kompleksowe remonty i dokładne prace wykończeniowe. Powierzone nam wykonawstwo budowy to pełna gwarancja na szybką i precyzyjną realizację.

Jesteśmy obecni na rynku od niedawna, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy Państwu między innymi:
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • prace remontowe,
  • gładzie gipsowe,
  • tynkowanie.
Wykonujemy także wszelkie prace związane z układaniem paneli podłogowych oraz paneli ściennych, a także zajmujemy się szpachlowaniem. Remont łazienki w naszym wykonaniu to kompleksowa odmiana, której jedną ze składowych jest układanie terakoty oraz glazury.

Dodatkowo zajmujemy się montażem sufitów podwieszanych oraz stawianiem profesjonalnych ścianek działowych z karton-gipsu. Oprócz remontów i wykańczania wnętrz podejmujemy się również budowy domów do stanów deweloperskich.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Artykuły

Jak wybrać ekipę budowlaną do budowy domu
Jak wybrać ekipę budowlaną do budowy domu
Musimy dokładnie zastanowić się, komu zlecimy budowę miejsca, w którym chcemy spędzić być może nawet resztę naszego życia. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wideo

Kontakt

Kontakt MUR-Max Firma budowlano-remontowa Pokrzywa Sławomir

MUR-Max Firma budowlano-remontowa Pokrzywa Sławomir, Stobierna

Opinie (3)

Opinie o firmie MUR-Max Firma budowlano-remontowa Pokrzywa Sławomir

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryk
Eryk
5.0
22.11.2019
Oferują niezwykle atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Przemek
Przemek
5.0
23.09.2019
Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem. Zapewniali, że się wyrobią z terminem, ale nie dawałem wiary. Jak zobaczyłem efekt końcowy to oniemiałem! To naprawdę jedni z najlepszych fachowców jakich widziałem w życiu jeśli chodzi o budowę domu!
Konrad
Konrad
5.0
18.07.2019
Zleciłem im budowę domu. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Udało im się skończyć nawet przed wyznaczonym terminem i wszystko wygląda tak jak powinno.