Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7811590772
REGON: 631087484
Rok założenia:
1993

O firmie

Stal i wyroby stalowe, Multistal & Lohmann Sp. z o.o. Hurtownie Stali Jakościowych. Oddział Warszawa, Hipolitów WWW.MULTISTAL.PL – trzy hurtownie stali w kraju. Stal jakościowa, stopowa, narzędziowa, konstrukcyjna. Wyroby stalowe: blachy, pręty okrągłe, kwadratowe, płaskowniki.
Wyroby hutnicze - ponad 12 tys. produktów w bieżącej ofercie: atrakcyjne ceny stali, atesty, cięcie i wypalanie stali,
krótkie terminy dostaw.

Certyfikaty i dyplomy

Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów hutniczych oraz świadczonych usług. Nasze produkty mają atesty 3.1 .Nieustannie dążymy do doskonalenia relacji z Klientami i Partnerami. Te starania są regularnie doceniane i nagradzane, co ilustrują przyznane nam dyplomy i wyróżnienia:TUV SUD ISO 9001:2015, Gazele Biznesu w latach 2003 - 2019, Certyfikat Rzetelności Biznesowej, Certyfikat Rzetelna Firma, Certyfikat Złoty Płatnik, Legalna Firma, Microsoft Licence Management, Oficjalny Dystrybutor blachy RAEX

Oferta

WWW.MULTISTAL.PL – trzy hurtownie stali w kraju i oddział na Słowacji. Stal jakościowa, stopowa, narzędziowa, konstrukcyjna. Wyroby stalowe: blachy, pręty okrągłe, kwadratowe, płaskowniki.
Wyroby hutnicze: atrakcyjne ceny stali, atesty, wypalanie i cięcie stali na wymiar, krótkie terminy dostaw. Ponad 12 tys. ton stali w sprzedaży, 27 przecinarek taśmowych, wypalarka gazowa.

Stal i wyroby hutnicze oferowane przez Hurtownię Multistal Warszawa - przykładowe zastosowanie:
Pręty okrągłe łuszczone NC11 - chromowa stal narzędziowa do pracy na zimno. Stal NC11 (1.2080) dzięki małym odkształceniom przy hartowaniu, jest bardzo odporna na ścieranie dlatego nadaje się do produkcji wykrojników, gwintowników, narzędzi do obróbki drewna i kamienia, matryc oraz stempli do wyciskania. Pręty płaskie i kwadraty NC11 od 100 do 500mm szer. podobnie jak inne sprzedawane w Multistalu wyroby stalowe tniemy na dowolny wymiar. Blachy ze stali narzędziowej NC11LV przetwarzane mogą być na wysokowydajne narzędzia tnące do papieru, marmuru i tworzyw sztucznych, przeciągacze, frezy, rozwiertaki, wykrojniki. Stal 1.2379 bardzo odporna na ścieranie oraz uderzenia, poddawana może być takim procesom jak: kucie, walcowanie, azotowanie. Pręty okrągłe łuszczone NMV (1.2842) dzięki dużej hartowności i twardości doskonale zdają egzamin jako noże talerzowe i tarczowe do papieru, skóry, ostrza nożyc, listwy prowadzące.
Polecamy również: blachy RAEX 450 na lemiesze. Blachy trudnościeralne 500HB na łyżki, czerpaki i zęby koparek. Stal trudnościeralna RAEX w postaci blach odpornych na duże tarcia i uderzenia bywa niezastąpiona przy produkcji na kontenerów i wywrotek. RAEX to także blacha służąca do projektowania lekkich produktów, ten rodzaj stali znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Jest to również stal nadająca się na konstrukcje platform, podajniki, leje i silosy. Prowadzimy sprzedaż blach, które służą do produkcji części maszyn górniczych, mają zastosowanie w przemyśle dźwigowym i transportowym. Proponujemy także Toolox 44 stal do pracy na gorąco, stal na formy do tworzyw sztucznych Toolox 33 oraz kostki i kształtki wypalane z blach jakościowych wg potrzeb, odkuwki matrycowe, krążki i pierścienie ze stali jakościowej, pręty okrągłe łuszczone, pręty okrągłe walcowane i kute łuszczone 34HNM, blachy i pręty ze stali sprężynowej 50HS i 50HF, stal na silnie obciążone osie i wały, stal do wyrobu części narażonych na zmienne obciążenia skręcające i zginające, stal na resory i sprężyny. Pręt okrągły ŁH15 nadający się na pierścienie i wałki, pręty na kulki i igły łożysk tocznych, stal wysokiej jakości technologicznej. Gatunki, normy, właściwości , zastosowanie stali oraz to, jak obliczyć masę stali podajemy na WWW.MULTISTAL.PL

Marki i specjalizacje

Pręty walcowane, pręty ciągnione, pręty kute, pręty łuszczone, pierścienie kute, stal, stal odporna na korozję, stal na narzędzia, stal dla przemysłu, hutnicze, metale obróbka, cięcie prętów, cięcie blach, blacha zimnowalcowana, blacha gorącowalcowana, blachy czarne, blachy jakościowe, blachy grube, blachy do nawęglania, blachy do ulepszania cieplnego, blachy nierdzewne, blachy stopowe, blachy ulepszone cieplnie, produkt hutniczy, dystrybutor stali, hurtownia stali, wyroby kute, stal na resory.

Artykuły

Stal i wyroby stalowe, po które Klienci Multistalu wracają od lat…
Stal i wyroby stalowe, po które Klienci Multistalu wracają od lat…
Kupując stal, warto polegać na sprawdzonym dostawcy. W dobrej hurtowni, poza bogatym asortymentem, klienci mogą liczyć też na fachową obróbkę materiałów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Multistal & Lohmann Sp. z o.o. Hurtownie Stali Jakościowych. Oddział Warszawa

Multistal & Lohmann Sp. z o.o. Hurtownie Stali Jakościowych. Oddział Warszawa, Hipolitów

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Multistal & Lohmann Sp. z o.o. Hurtownie Stali Jakościowych. Oddział Warszawa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Katarzyna
Katarzyna
5.0
23.08.2017
Firma godna polecenia z uwagi na duży wybór blach, prętów oraz solidnej dostawy. Zawsze potrafią doradzić, na każde zapytanie od razu dają odpowiedź, tak że zakupy u nich są trafione w dziesiątkę.
Piotr
Piotr
5.0
12.08.2016
Firma ma bardzo dobrą jakość stali. Dostawa na czas.
Weronika
Weronika
5.0
12.08.2016
Idealny partner do współpracy
Andrzej
Andrzej
5.0
12.08.2016
Świetna i profesjonalna współpraca.
Klient
Klient
5.0
12.08.2016
Jestem zadowolony ze współpracy z Multistalem. Polecam.
Zadowolony klient
Zadowolony klient
5.0
12.08.2016
Firma godna polecenia. Profesjonalna hurtownia stali ze świetną obsługą.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.05.2016
Bardzo dobre wyroby ze stali z ceną adekwatną do ich jakości. Obsługa ze strony handlowców perfekcyjna. Kilka razy zamawialiśmy w Multistalu i zawsze uzyskaliśmy dobrą i fachową poradę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.10.2015
Profesjonalne podejście do klienta.