Ubezpieczenia domów i mieszkań
Ubezpieczenia domów i mieszkań, Multiagencja Ubezpieczeniowa Jolanta Rychter ubezpieczenia., Łomianki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6922006209
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Nazywam się Jolanta Rychter. Od 2009 roku prowadzę multiagencję ubezpieczeniową. Moje biuro znajduje się w Łomiankach, w powiecie warszawskim zachodnim, na terenie województwa mazowieckiego. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług ubezpieczeniowych. Pomagam dobrać odpowiednią polisę, zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Moja oferta obejmuje między innymi:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia dla firm.
Ponadto oferuję ubezpieczenie jednostek pływających, co obejmuje ubezpieczenie jachtów motorowych, żaglowo-motorowych i żaglowych, a także sprzętu pływającego. Ubezpieczenie obejmuje też następstwa nieszczęśliwych wypadków członków załogi jachtu i odpowiedzialność cywilną z tytułu użytkowania jachtu. Przedmiotem ubezpieczenia może być również mienie osobiste członków załogi pod warunkiem jednoczesnego ubezpieczenia jachtów śródlądowych.

Dodatkowo oferuję ubezpieczenie instalacji energii odnawialnej i ubezpieczenie NNW. W ofercie mam pakiet AGGRO, obejmujący między innymi ubezpieczenie dobytku rolniczego, budynków rolniczych i maszyn rolniczych.

Można zakupić u mnie także ubezpieczenie kosztów leczenia cudzoziemców i obywateli polski zamieszkałych na stałe za granicą w czasie ich pobytu w Rzeczypospolitej Polskiej. Uzupełnienie oferty stanowi ekspercka opinia medyczna MEDIPASS, którą można uzyskać w formie personalizowanego pisemnego raportu.

Zapraszam do skorzystania z oferty mojej multiagencji ubezpieczeniowej.

Marki i specjalizacje

Współpracuję z towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak: Ergo Hestia, Generali, PZU, Warta, HDI, Wiener, Axa, Compensa, Allianz.

Wideo

Kontakt

Kontakt Multiagencja Ubezpieczeniowa Jolanta Rychter ubezpieczenia.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Jolanta Rychter ubezpieczenia., Łomianki

Opinie (1)

Opinie o firmie Multiagencja Ubezpieczeniowa Jolanta Rychter ubezpieczenia.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Zenol
Zenol
4.0
25.11.2020
Duży wybór ubezpieczeń. Dobrze, że udało mi się trafić na tę multiagencję ubezpieczeniową. Polecam każdemu.