Ubezpieczymy niemal od wszystkiego
Ubezpieczymy niemal od wszystkiego, Multi Progress Magdalena Owczarek, Rawa Mazowiecka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8351403093
REGON: 101727327
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Rawskie Centrum Ubezpieczeń zlokalizowane jest w Rawie Mazowieckiej, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielką firmy jest Magdalena Owczarek. Na rynku działamy od 2014 roku, dzięki czemu możemy zagwarantować Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala nam kompleksowo obsługiwać każdego Klienta. Oferujemy pełną gamę pakietów ubezpieczeniowych, które zapewnią ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń w codziennym życiu. Polecamy Państwu między innymi ubezpieczenia majątku i firmy.

Ponadto zajmujemy się ubezpieczaniem:
  • samochody,
  • domy,
  • mieszkania,
  • gospodarstwa rolne,
  • koszty leczenia.
Ponadto ubezpieczamy następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz koszty podróży turystycznej. Porównujemy oferty renomowanych ubezpieczalni i pomagamy dokonać najkorzystniejszego dla naszych Klientów wyboru. Przeznaczamy maksymalną ilość czasu na wyszukanie idealnego pakietu dostosowanego do Państwa oczekiwań oraz poznanie Państwa oczekiwań i możliwości. Jesteśmy mobilnymi agentami, w razie potrzeby odwiedzimy Państwa w domu i tam omówimy szczegóły współpracy. Pomożemy w wypełnieniu dokumentów i zapewnimy fachowe doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Multi Progress Magdalena Owczarek

Multi Progress Magdalena Owczarek, Rawa Mazowiecka

Opinie (0)

Opinie o firmie Multi Progress Magdalena Owczarek