Nowoczesne instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i chłodnicze
Nowoczesne instalacje grzewcze, klimatyzacyjne i chłodnicze, Multi Klima. Pompy ciepła. Klimatyzacje. Wentylacja, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6411414172
REGON: 241280375
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Multi Klima znajduje się w Rudzie Śląskiej. Na rynku jesteśmy obecni od 2009 roku. Zajmujemy się montażem róznych systemów, między innymi klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Marcin Krzyścik.

Oferta

Posiadamy 9-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Głównym profilem naszej działalności jest montaż systemów grzewczych, między innymi ogrzewania podłogowego. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni oraz właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • pompy ciepła,
  • ogrzewanie ścienne,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • klimatyzatory,
  • wentylatory,
  • rekuperatory.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawny i bezproblemowy montaż. Korzystamy także z projektów danej instalacji, którą sporządzamy przed montażem. Umożliwiamy też wprowadzenie do niego indywidualnych wskazówek osób zamawiających.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Wiedzę i doświadczenie potwierdzają zdobyte przed laty uprawnienia i certyfikaty. Z chęcią zaprezentujemy Państwu nasze instalacje, co ułatwi ostateczny wybór.

Nasze instalacje generują bardzo niskie koszty eksploatacyjne, dlatego coraz więcej klientów się na nie decyduje. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które pochodzą od renomowanych producentów. Klimatyzatory sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się instalacja ogrzewania podłogowego. Jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, zwłaszcza w domkach jednorodzinnych, gdyż ciepło jest równomiernie rozprowadzane do całej powierzchni pomieszczenia. Dla użytkownika jest to również idealny rozkład temperatury, ponieważ więcej ciepła znajduje się przy podłodze, a mniej na poziomie głowy.

Dodatkowo zapewniamy systematyczne przeglądy i prace konserwacyjne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i solidne wykonawstwo prac.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z firmą Multi Klima z Rudy Śląskiej.

Marki i specjalizacje

Używamy urządzeń marki Panasonic.

Kontakt

Kontakt Multi Klima. Pompy ciepła. Klimatyzacje. Wentylacja

Multi Klima. Pompy ciepła. Klimatyzacje. Wentylacja, Ruda Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Multi Klima. Pompy ciepła. Klimatyzacje. Wentylacja