Specjalizujemy się w naprawie odkurzaczy i maszyn do szycia
Specjalizujemy się w naprawie odkurzaczy i maszyn do szycia, Muchowski Włodzimierz, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271395898
REGON: 10590264

O firmie

Nazywam się Włodzimierz Muchowski i prowadzę firmę, która znajduje się w Piasecznie, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się naprawą artykułów gospodarstwa domowego. Działalność prowadzimy od 1990 roku.

Oferta

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i znacznie poszerzyliśmy zakres naszej działalności. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Do naszych obowiązków należy:
 • naprawa maszyn do szycia,
 • usuwanie usterek,
 • naprawa odkurzaczy,
 • naprawianie urządzeń domowych.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Podejmujemy się też skomplikowanych napraw.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń i narzędzi, które umożliwiają nam odszukanie nawet najmniejszej usterki. Ponadto naprawiamy roboty kuchenne i miksery, a także maszyny do szycia różnych producentów. Podczas serwisowania używamy oryginalnych części, a w innych przypadkach stosujemy dobre zamienniki.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do kontaktu klientów z Piaseczna i okolic.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Muchowski Włodzimierz

Muchowski Włodzimierz, Piaseczno

Opinie (1)

Opinie o firmie Muchowski Włodzimierz

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Teresa J
Teresa J
5,0
12.10.2017
Po naprawie maszyna ŁUCZNIK FAKTYCZNIE JAK NOWA. super Fachowiec. Dziękuję i polecam
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0