Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361340139
REGON: 12931462
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba naszej pracowni MTM Kowalstwo Artystyczne znajduje się w Jabłonnej, na terenie powiatu legionowskiego, w województwie mazowieckim. Starannie wykonujemy nawet najmniejsze detale z metalu. Właścicielem firmy jest Michał Tomaszewski.

Oferta

Działamy w naszej branży od kilku lat. Działamy prężnie i błyskawicznie rozwijamy naszą działalność, co powoduje, że zyskujemy doświadczenie zawodowe, które jest niezwykle przydatne. Kowalstwo artystyczne wymaga wysokich umiejętności i dużej precyzji wykonania, dlatego zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych pracowników. Posiadają oni zmysł artystyczny, który pozwala im zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.
Wykonujemy między innymi:
  • bramy,
  • balustrady,
  • schody,
  • kwietniki,
  • akcesoria kominkowe,
  • lampy.
  • karnisze.
Proponowane przez nas formy kute pasują do wielu typów aranżacji - tych klasycznych oraz nowocześniejszych. Jesteśmy przekonani, że poręcze kute czy też meble ogrodowe w naszym wykonaniu zachwycą nawet najbardziej wymagającego Klienta. Stosowane przez nas wzornictwo jest innowacyjne, co daje niepowtarzalność wykonania.

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Warto odwiedzić naszą stronę internetową. Umieściliśmy tam galerię, na której możecie Państwo podziwiać efekty naszej pracy. Metaloplastyka to nasza pasja i widać to po naszym podejściu do wykonywanych usług kowalskich.

Zapraszamy do skorzystania z oferty MTM Kowalstwo Artystyczne.

Kontakt

Kontakt MTM Kowalstwo Artystyczne Michał Tomaszewski

MTM Kowalstwo Artystyczne Michał Tomaszewski, Jabłonna

Opinie (0)

Opinie o firmie MTM Kowalstwo Artystyczne Michał Tomaszewski

Tagi