przyjazna Komputery - sieci, systemy, Mtm Digital Mikołaj Brzeziński, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 17:00
Wt.
08:30 - 17:00
Śr.
08:30 - 17:00
Cz.
08:30 - 17:00
Pt.
08:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9512047179
REGON: 142550992
Rok założenia:
2010

O firmie

Działamy jako MTM Digital, świadcząc usługi nieprzerwanie od 1994 roku. Tworzymy i sprzedajemy programy komputerowe do sporządzania przedmiarów i kosztorysów oraz wycen uproszczonych. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Właścicielem firmy jest Mikołaj Brzeziński.

Certyfikaty i dyplomy

Medal - Lubelskie Targi Budowlane L U B D O M - program kosztorysujący EDBUDMedal - Międzynarodowe Targi Oprogramowania S O F T A R G Katowice - program EDBUD KosztorysTargi Budownictwa G R Y F - B U D Bydgoszcz - pakiet programów dla budownictwa EDBUD 3.0Międzynarodowe Targi Oprogramowania S O F T A R G Katowice - system EDBUD 3.0Międzynarodowe Targi Budownictwa O L B U D Olsztyn - system EDBUD 3.0Międzynarodowe Targi Budownictwa T A R G B U D Katowice - program kosztorysujący EDBUD

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż oprogramowania przeznaczonego dla branży budowlanej oraz realizowanie usług z zakresu okablowania strukturalnego i systemów zabezpieczeń. Oferujemy przede wszystkim oprogramowanie oraz bazy cenowe czy książki z zakresu budownictwa.

Naszym głównym produktem jest program kosztorysujący EDBUD Kosztorys. Jest on częścią pakietu programów dla budownictwa, w którego skład, oprócz programu do kosztorysowania, wchodzą programy do rysowania, tworzenia przedmiarów, fakturowania, zarządzania bazą kontaktów i archiwizacji dokumentów.

Oferowane przez nas programy kosztorysujące współpracują z innymi programami kosztorysowym, bazami cen i biuletynami cen robót i obiektów. W skład aplikacji kosztorysowej wchodzą moduły KATALOG i CENY. Pozwalają one na tworzenie nowych katalogów norm oraz zarządzanie i edycja istniejących baz cenowych, czy tworzenie własnych cenników.

Poza tym jesteśmy w stanie serwisować wszystkie proponowane przez nas programy. Świadczymy pomoc techniczną i zapewniamy szkolenia pracownicze, dzięki którym uczymy poszczególne osoby, w jaki sposób odpowiednio obsługiwać zakupione oprogramowanie. Pozwala to na efektywne i szybkie realizowanie prac.

Od 2004 roku prowadzimy sklep Oprogramowanie dla budownictwa. Prowadzona przez nas księgarnia budowlana oferuje między innymi:
  • programy kosztorysowe,
  • konwertery obmiarów i kosztorysów z plików pdf,
  • programy do tworzenia planu BIOZ i specyfikacji technicznych,
  • programy do tworzenia harmonogramów robót,
  • programy do świadectw i audytów energetycznych,
  • program do projektowania instalacji,
  • programy do przeglądów budynków,
  • cenniki do kosztorysowania,
  • książki i publikacje z zakresu budownictwa.
W naszej księgarni znajdą Państwo bogatą ofertę książek dotyczącą kosztorysowania, budownictwa, operatów szacunkowych, wyceny nieruchomości czy zasad sporządzania specyfikacji dla elektryków. Szczególnie dużą ofertę książek posiadamy z tematyki cieszącej się aktualnie dużym zainteresowaniem - fotowoltaika i systemy energetyki odnawialnej.

W 2014 roku podpisaliśmy umowę z firmą DATA Software i dołączyliśmy do grona dystrybutorów produktów G Data. Do sprzedaży wprowadziliśmy programy antywirusowe i Internet Security dla systemów Windows, Mac OS X, Android. Zajmujemy się również systemami alarmowymi oraz sieciami teleinformatycznymi. Świadczymy usługi w zakresie projektowania, instalacji i modernizacji komputerowych, wykonujemy pomiary sieci strukturalnych czy montujemy systemy alarmowe i zabezpieczeń.

Zapraszamy do współpracy z firmą MTM Digital z Warszawy.

Marki i specjalizacje

Intersoft - Intellicad, ArCADia, KonstruktorDGCS Biznesmen - Magazyn i Faktury, Fakturowanie, G Data - Antywirus, Internet Security, Wolters Kluwer - bistyp, e-bistyp, OWEOB Promocja - Sekocenbud, WKI, Profil P - Autoprofi, lMTM Digital - Edbud, Fobos, Lokus - Przegląd

Artykuły

Dozór telewizyjny od Mtm Digital – nowoczesne rozwiązanie dla bezpieczeństwa
Dozór telewizyjny od Mtm Digital – nowoczesne rozwiązanie dla bezpieczeństwa
Dozór telewizyjny to niezwykle przydatne narzędzie w zapewnieniu bezpieczeństwa zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. Jak działa? Przeczytaj!

Kontakt

Kontakt Mtm Digital Mikołaj Brzeziński

Mtm Digital Mikołaj Brzeziński, Warszawa

Opinie (22)

Opinie o firmie Mtm Digital Mikołaj Brzeziński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Izabela
Izabela
5.0
23.05.2022
Bardzo profesjonalna firma z miłą i kompetentną obsługą.
Elżbieta
Elżbieta
5.0
28.03.2022
Firma posiada bogatą ofertę programów kosztowych oraz antywirusowych. Pracownicy służą fachowym doradztwem, chętnie odpowiadają na pytania i wyjaśniają niezrozumiałe kwestie.
Juliusz
Juliusz
5.0
27.01.2022
W ich sklepie internetowym zakupić można nie tylko programy dla budownictwa, ale również literaturę branżową. Jak dla mnie to kompleksowa oferta, która stwarza możliwość poszerzenia kompetencji prowadzonej przez mnie firmy.
Artur
Artur
5.0
16.11.2021
Program do kosztorysowania EDBUD oferowany przez firmę jako produkt flagowy, jest kompatybilny z bazami danych i innym oprogramowaniem. Jest bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty. Polecam bardzo!
Łukasz
Łukasz
4.0
11.09.2021
Polecam każdemu produkty oraz usługi firmy MTM Digital.
Igor
Igor
4.0
08.07.2021
Jestem w stu procentach zadowolonym klientem. Nawiązanie z nimi współpracy było strzałem w dziesiątkę.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
14.05.2021
Proponują ciekawe oprogramowanie dla firm budowlanych oraz elektroinstalacyjnych. Polecam serdecznie.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
17.03.2021
Zakupiłem u nich oprogramowanie do tworzenia kosztorysów budowlanych i jestem bardzo zadowolony.
Dziekanowski
Dziekanowski
5.0
17.01.2021
Dzięki ich programom do kosztorysowania mogę sprawnie i przede wszystkim dokładnie wykonać ten element swojej działalności budowlanej.
Amadeusz
Amadeusz
5.0
14.11.2020
Proponowane przez nich oprogramowanie dla firm budowlanych jest naprawdę wysokiej jakości. Znacząco usprawnia pracę i pomaga na lepszą realizację zleceń.
Fabian
Fabian
4.0
18.09.2020
Skorzystałem z ich usług za namowa znajomych i nie żałuję. Dzięki nim mam pewność, że moje urządzenia są bezpiecznie. Program antywirusowy G Data to mistrzostwo.
Janusz
Janusz
5.0
30.07.2020
Narzędzia informatyczne dla branży budowlanej? Tylko od MTM Digital. To w pełni profesjonalne i łatwe w użyciu narzędzia. Polecam.
Jarosław
Jarosław
5.0
29.05.2020
Najlepsi w branży. W razie problemów z obsługą ich programów świadczą profesjonalne szkolenia dla każdego.
Zuzanna
Zuzanna
4.0
10.03.2020
W pełni profesjonalne programy. Dzięki pakietowi Edbud nie tylko stworzysz wstępny kosztorys, ale także plan, zafakturujesz zlecenie oraz skorzystasz z archiwizacji dokumentów. Polecam.
Natalia
Natalia
5.0
07.01.2020
Pakiet programów Edbud to prawdziwe mistrzostwo. Posiada wszelkie niezbędne narzędzia, z których korzysta moje biuro projektowe. Dzięki oprogramowaniu od MTM Digital usprawniliśmy swoją pracę i zdobyliśmy nowych Klientów. Polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
03.11.2019
Najdokładniejszy program do tworzenia kosztorysów, z jakim się spotkałem. Dzięki niemu usprawniłem przepływ informacji w mojej firmie oraz zmodyfikowałem ofertę. Polecam serdecznie.
Łukasz
Łukasz
5.0
16.09.2019
Zakupiłem od nich ostatnio program do obliczania wartości inwestycji i uważam, że zrobili świetną robotę. Z czasem zamierzam zainwestować z inne ich programy.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
03.07.2019
Program do tworzenia harmonogramów robót - Planista doskonale spełnił swoją rolę. Zamierzam zakupić inne ich oprogramowanie, bo to dobra inwestycja.
Andrzej
Andrzej
5.0
10.05.2019
Dobra oferta i bardzo profesjonalne oprogramowanie. Zdecydowanie duży plus.
Max
Max
5.0
25.03.2019
Optymalnie napisany i przyjazny dla użytkownika EDBUD Kosztorys świetnie się sprawdził. Razem z dodatkowymi pakietami zdecydowanie ułatwia pracę.
Jarek
Jarek
5.0
12.01.2019
Zdecydowałem się na zakup ich oprogramowania do firmy i nie żałuję. Spełnił moje oczekiwania.
Bolek
Bolek
5.0
14.11.2018
Rzetelne, bardzo dobrze napisane i uwzględniające różne aspekty oprogramowanie. Zdecydowanie wspomaga pracę przy tworzeniu kosztorysów. Jestem bardzo zadowolony z produktu.
Zobacz więcej (12)