Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132501219
REGON: 140778099
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Czym zajmuje się firma Henryx.Pl z Warszawy? Firma Henryx.PL zajmuje się sprzedażą akcesoriów kompu...
Firma CPU-Service skoncentrowała swoje wysiłki na profesjonalnej dystrybucji i serwisie urządzeń ko...
Nasza firma zajmuje się serwisem komputerów stacjonarnych i przenośnych (laptopy, netbooki) . Oferu...
Firma Ave Systems działa na rynku od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć duże doświadcze...

O firmie

Siedziba firmy Mtech znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Arkadiusz Moczydłowski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest naprawa tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym i zatrudniamy doświadczonych fachowców, co sprawia, że w krótkim czasie możemy zdiagnozować każdą usterkę i się jej pozbyć.

Podejmujemy się między innymi naprawy i wymiany gniazd zasilania oraz portów. Zajmujemy się naprawą płyt głównych, laptopów po zalaniach i wymianą matryc. W krótkim czasie naprawimy podświetlenie matrycy, wymienimy inwerter albo świetlówkę. Do naszych zadań należy kompleksowe czyszczenie laptopa, które zapobiegnie jego przegrzaniu się czy głośnej pracy wiatraka. Przyjmujemy zlecenia na wymianę pamięci, procesorów i dysków twardych. Wymieniamy też napędy CD/DVD, taśmy i przewody sygnałowe. Dodatkowo odzyskujemy dane z dysków twardych, wymieniamy układy BGA i naprawiamy karty graficzne.

Gwarantujemy solidną realizację każdego zadania. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo. Dla stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Kontakt

Kontakt Mtech Arkadiusz Moczydłowski

Mtech Arkadiusz Moczydłowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Mtech Arkadiusz Moczydłowski