Szeroki zakres usług remontowo-budowlanych
Szeroki zakres usług remontowo-budowlanych, Mstyl Pavel Zhdaniuk, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512523674
REGON: 389584040
Rok założenia:
2021

O firmie

Mstyl Pavel Zhdaniuk to firma działająca w branży usług budowlanych - remonty, renowacje. Od 2021 roku skupiamy się na dostarczaniu Wam wysokiej jakości produktów. Zdobyliśmy wielu wiernych klientów, a o ich zadowolenie dba cały zespół oraz właściciel - Pavel Zhdaniuk. Siedzibą naszej firmy jest miasto Warszawa, województwo mazowieckie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz do nas pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oferta

Specjalizujemy się w usługach remontowych, w ramach których zajmujemy się projektowaniem wnętrz i ich wykończeniem. Przeprowadzamy kompleksowe remonty domów oraz mieszkań. Zapewniamy nasze fachowe doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań do Państwa wnętrza. W zakres naszych usług wykonujemy:
  • usługi malarskie,
  • usługi tapicerskie,
  • gipsowanie,
  • usługi glazurnicze,
  • usługi murarskie,
  • usługi tynkarskie.
Zamontujemy dla Państwa okładziny, wykonujemy też zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych. Realizujemy usługi posadzkarskie, w zakres których wchodzi montaż listew, układanie parkietu oraz cyklinowanie. Zadbamy o odpowiednie wykończenie otworów drzwiowych i okiennych.

Oferujemy usługi elektryczne, w tym montaż rozdzielni mieszkaniowej, osprzętu rozdzielni, rozety rozdzielacza czy opraw oświetleniowych. Zajmiemy się wyburzeniem dziur w ścianie pod punkty elektryczne. Zajmujemy się usługami hydraulicznymi, wykonujemy bruzdowanie dla rur hydraulicznych, układamy rury doprowadzające wodę, układamy rury i wykonujemy biały montaż.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Mstyl w Warszawie.

Zakres działalności

Artykuły

MStyl Remonty – Jakie są zalety suchej zabudowy karton-gips? 
MStyl Remonty – Jakie są zalety suchej zabudowy karton-gips? 
Szukasz specjalistów, którzy wykonają zabudowę gipsowo-kartonową w twoim domu? Sprawdź ofertę firmy MStyl Remonty i skorzystaj z usług najlepszych fachowców!
Jak wygląda cyklinowanie podłóg z firmą MStyl Remonty? 
Jak wygląda cyklinowanie podłóg z firmą MStyl Remonty? 
Twój parkiet jest porysowany, matowy, a czasy jego świetności dawno minęły? Wybierz cyklinowanie parkietów oferowane przez MStyl Remonty i daj mu drugie życie!

Kontakt

Kontakt Mstyl Pavel Zhdaniuk

Mstyl Pavel Zhdaniuk, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Mstyl Pavel Zhdaniuk