Motyle na wyciągnięcie ręki
Motyle na wyciągnięcie ręki , Motylarnia Apollo, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5342484475

O firmie

Motylarnia Apollo powstała w 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Działamy dzięki pomocy fundacji Współistnieć.

Oferta

Doskonale wiemy, jak ludzie uwielbiają motyle. Te kolorowe zwierzątka od wieków cieszą się dużym powodzeniem. Być może dlatego, że ich pojawienie kojarzy się z wiosną i tym, że przyroda budzi się do życia. Ich symboliczne przeobrażenie pozwala marzyć o zmianach na lepsze. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć motylarnię.

Poza tym dzięki naszym działaniom wiele zagrożonych gatunków motyli, w tym tych rodzimych ma szansę na przetrwanie. Zapewniamy im warunki, w jakich żyją w naturze. Chcieliśmy także dać Państwu szansę obcowania z egzotyczną naturą, nie powodują tym samym szkód w środowisku.

Wśród ciekawych gatunków wyróżnić można błękitnego motyla Morpho peleides oraz Caligo memnon, którego skrzydełka wyglądem przypominają oczy zwierząt. Do naszych zajęć wchodzi także uświadamianie ludzi o tym, jaką szkodliwą rolę pełni chemia niszcząca środowisko, w którym żyją motyle. Spełniamy obowiązki edukacyjne zarówno na temat wiedzy o motylach, jak i ochrony środowiska.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej motylarni klub zrobienia rezerwacji.

Artykuły

Wycieczka do motylarni
Wycieczka do motylarni
Motylarnia stanowi idealne miejsce, w którym można spędzić popołudnie z rodziną. Przeczytaj jakie atrakcje może zaoferować motylarnia Apollo w Warszawie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Motylarnia Apollo

Motylarnia Apollo, Warszawa

Opinie (9)

Opinie o firmie Motylarnia Apollo

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Matylda
Matylda
4.0
04.11.2020
Często chodzę do tej motylarni z moimi uczniami. Lubią oglądać je z bliska.
Natalia
Natalia
5.0
23.10.2020
Miejsce godne polecenia - można poczuć się jak w bajce. Nie dość że gra spokojna, relaksacyjna muzyka i jest bardzo ciepło, to jeszcze pięknie wykonane wnętrze. Bardzo dużo żywych roślin, mały staw i pomost robią wrażenie. Motylki piękne. Każdy inny,wyjątkowy. Także świetna obsługa - pracownice bardzo miłe i ciekawie opowiadają o motylkach, dzięki czemu można dowiedzieć się wielu ciekawostek. Polecam
Natalia
Natalia
5.0
22.10.2020
Miejsce godne polecenia - można poczuć się jak w bajce. Nie dość że gra spokojna, relaksacyjna muzyka i jest bardzo ciepło, to jeszcze pięknie wykonane wnętrze. Bardzo dużo żywych roślin. Mały staw i pomost robią wrażenie. Motylki piękne. Każdy inny,wyjątkowy. Także świetna obsługa - pracownice bardzo miłe i ciekawie opowiadają o motylkach, dzięki czemu można dowiedzieć się wielu ciekawostek. Polecam
Dorota
Dorota
5.0
07.09.2020
Mają wiele ciekawych gatunków. Te seanse relaksacyjne są wspaniałe. Motyle rządzą!
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
23.08.2020
Serdecznie polecam motylarnię Apollo w galerii Modo na Łopuszańskiej. Cudowne miejsce z przepięknymi motylami z całego świata, które chętnie siadają na ręce lub ramionach. Wszelkie informacje na temat motyli udziela nam miła i profesjonalna obsługa. Z chęcią jeszcze raz zawitam do motylarni Apollo
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
23.08.2020
Serdecznie polecam motylarnię Apollo w galerii Modo na Łopuszańskiej. Cudowne miejsce z przepięknymi motylami z różnych stron świata. Motyle chętnie siadają na ręce czy ramionach, można obserwować ich w warunkach zbliżonych do naturalnych. Wszelkie informacje na temat motyli udziela bardzo miła i profesjonalna obsługa.
Piotr
Piotr
4.0
22.07.2020
Bardzo interesuję się gatunkami motyli. Lubię o nich czytać i je oglądać. Ta motylarnia to dla mnie skarbnica wiedzy.
topone
topone
5.0
05.05.2020
Świetnie, że są takie miejsca, w których można z bliska podziwiać egzotyczne gatunki zwierząt. A ja uwielbiam motyle.
Ada
Ada
4.0
24.03.2020
Byłam ostatnio w tej motylarni. Moim dzieciom bardzo się podobało. Uwielbiają kolorowe motyle i to był dla nich prawdziwy raj. Można z bliska dokładnie obejrzeć każdy gatunek.