Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7292671287
REGON: 100800772
Rok założenia:
2009

Polecane oferty

Naszym głównym celem jest stworzenie domu marzeń dla naszego Klienta. Wykańczając wnętrza, dbamy o ...
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo na czasie są nasze usługi. Bardzo się cieszymy z ...
Dokładnie, terminowo i tanio. Tak działa firma, której właścicielem jest Mateusz Rosiak. Zajmuje si...
Wola Krzysztoporska, Niecała 28A
Firma budowlana Pj Modernbud wykonuje kompleksowe i fachowe prace w zakresie zarówno rozbiórek i bu...

O firmie

Siedziba firmy Motyl zlokalizowana jest w Łodzi. Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych. Wykonujemy projekty i wykańczamy budynki użyteczności publicznej. Działalność rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu. Osobami zarządzającymi są Anna i Piotr Motyl.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Motyl są profesjonalne usługi remontowe. Możemy Państwu zaproponować szeroki zakres usług, między innymi modernizację budynków czy wykończenie mieszkań i lokali użytkowych. Wykonujemy zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, docieplanie budynków oraz układanie paneli, a także układanie glazury i terakoty. Podejmiemy się renowacji tarasu oraz montażu drzwi i okien.

Zakres świadczonych usług obejmuje też:
  • gładzie
  • tynki
  • malowanie
  • instalacje hydrauliczne i gazowe
  • instalacje elektryczne
Pomagamy również w likwidacji barier architektonicznych. Przystosowujemy łazienki do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, zajmując się zakładaniem niskich brodzików, kabin prysznicowych oraz innych elementów.

Doradzamy przy wyborze sprzętu rehabilitacyjnego i wykonujemy podjazdy, aby umożliwić dojazd osobom niepełnosprawnym.

Podczas pracy, korzystamy z nowoczesnych technologii i materiałów od renomowanych producentów. Mamy własny transport. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Chcesz wyremontować swój dom? Pozwól, że wykonamy dla Ciebie profesjonalną usługę.

Zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Motyl Usługi ogólnobudowlane Anna, Piotr Motyl

Motyl Usługi ogólnobudowlane Anna, Piotr Motyl , Łódź

Opinie (9)

Opinie o firmie Motyl Usługi ogólnobudowlane Anna, Piotr Motyl

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

NIEZADOWOLONY
NIEZADOWOLONY
1.0
25.10.2016
firma robiła łazienkę koszt ogromny wykonanie amatorskie jednym słowem źle płytki na podłodze położone, źle nie równo zlewnia do prysznica źle fuga, Jakby obejrzał to specjalista to nie przeszło by żadne z ich robót NIKOMU NIE POLECAM
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.01.2015
W ubiegłym roku miałam robiony remont całego mieszkania. Firma Motyl wykonała tak duży remont bez problemów. Pani Ania Motyl była osobą która potrafiła mi doradzić, zrobiła wszelkie zakupy. Ja cały czas remontu przebywałam na działce, nie musiałam się martwić. Bardzo polecam tę firmę. Remont był przyjemnością a nie udręką. Bardzo polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.01.2015
Jestem osobą niepełnosprawną, w zeszłym roku firma MOTYL robiła mi remont łazienki w ramach likwidacji barier architektonicznych i jestem bardzo zadowolony. Ci ludzie znają się na takich pracach, nic mnie nie interesowało, załatwili za mnie wszystkie sprawy. Polecam wszystkim.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.10.2014
Porządni fachowcy!! Serdecznie polecam, świetnie wykonana robota
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.04.2014
jestem zadowolona z usług tej firmy. Miałam remont kuchni.Remont trwał krótko, sprawnie i rzetelnie, a do tego bardzo miła ekipa.Punktualna i pozostawiająca po sobie porządek. Polecam i na pewno skorzystam z tej firmy przy kolejnych remontach. Otrzymałam polecenie od znajomej która też miała przyjemność z ta firmą.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.04.2014
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez firmę Motyl. U mnie remont całego mieszkania od podlogi po sufity (w tym kuchni i łazienki) poszedł bardzo szybko i sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do materiałów oraz wykonania remontu - nic nie odpada i nic się nie psuje. Mili fachowcy, którzy znają się na rzeczy a przy okazji służą dobrą radą. Bardzo polecam te firmę i w razie potrzeby napewno ponownie skorzystam z jej usług.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.03.2014
Polecam, u mnie remont wykonany kompleksowo, całe mieszkanie. Do jakości wykonania oraz czasu trwania remontu nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ekipa miła, fachowa. Polecam z czystym sumieniem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.06.2013
Jestem bardzo mile zaskoczona usługami jakie świadczy firma Motyl.Odnowili mi łazienkę.Bardzo chawlę sobie czas tej współpracy.Wszystko odbyło się szybko,dzięki pracowitości fachowców,którzy uwijali się jak mróweczki.Warto również podkreślić,że pomimo tego,iż remont był dość gruntowny(kafelki,nowa kabina prysznicowa itd.)odbyło się bez zbędnego hałasu Pracownicy byli mili,kulturalni,dlatego wszystko przebiegało w przyjaznej atmosferze.Poleciłam tą firmę siostrze,która remontowała pokój i również z mężem bardzo się cieszyli że wszystko przebiegało tak sprawnie.Polecam! //kami8812
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.06.2013
Jestem bardzo mile zaskoczona usługami jakie świadczy ta firma.Firma Motyl odnowiła mi łazienkę.Bardzo chwalę sobie czas tej współpracy.Wszystko odbyło się szybko,dzięki pracowitości fachowców,którzy uwijali się jak mróweczki.Warto również podkreślić,że pomimo tego iż remont był dość gruntowny(kafelki,nowa kabina prysznicowa,itd)odbyło się bez zbędnego hałasu.Pracownicy byli mili,kulturalni,dlatego wszystko przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze.Poleciłam tą firmę siostrze,która remontowała pokój i również z mężem bardzo cieszyli się że remont przebiegł tak sprawnie.Polecam! //kami8812