przyjazna Samochody - stacje obsługi, mechanicy, Motomar Pogwarancyjny Serwis Volvo Andrzej Rosa, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6793193303
REGON: 38501440000000
KRS: 0000817468
Rok założenia:
2019

O firmie

Motomar to serwis samochodów Volvo, który należy do Andrzeja Rosy. Działamy od 1999 roku, a nasz warsztat znajduje się w Krakowie.

Oferta

Właściciele pojazdów marki Volvo już od lat obdarzają nas zaufaniem, na które ciężko zapracowaliśmy. Marka ta, dzięki bezpieczeństwu i wysokiej jakości pojazdów, zyskała uznaną pozycję na rynku oraz wielu wiernych Klientów. Volvo jest liderem w branży samochodowej, nasz serwis związał się z tą marką ponad 25 lat temu i staramy się udoskonalać naszą wiedzę, wspomagając użytkowników samochodów Volvo. Pracujemy na nowoczesnym i specjalistycznym sprzęcie. Dzięki temu świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

By naprawić pojazd, najpierw należy dowiedzieć się, gdzie leży problem. W serwisie Motomar przeprowadzamy komputerową diagnostykę samochodów Volvo, która pozwala na sprawne i dokładne określenie przyczyny awarii.

Oprócz tego przedmiotem naszej działalności są:
  • naprawa układów hamulcowych,
  • naprawa układów jezdnych i zawieszeń,
  • naprawa powypadkowa bezgotówkowa,
  • geometria podwozia,
  • serwis klimatyzacji samochodowej (napełnianie, dezynfekcja, naprawa),
  • sprzedaż części.
Motomar świadczy również usługi wulkanizacyjne. Prowadzimy naprawy, wymianę i przechowywanie opon. Zajmujemy się także sprzedażą. Nowością w ofercie jest konwersja samochodów zza oceanu na rynek europejski. Kompletne przygotowanie obejmuje min.:- przystosowanie zegarów (zmiana tarcz oraz programowanie)*- dostosowanie reflektorów na EU*- programowanie jednostek w komputerze pokładowym i wskaźników (wraz ze zmianą częstotliwości radiowych)- wgranie nawigacji na EU (zależne od konkretnego samochodu) *na miejscu znajduje się również stacja kontroli pojazdów, która przeprowadza badania samochodów po konwersji

Zapewniamy samochód zastępczy na czas przeprowadzania naprawy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Motomar Pogwarancyjny Serwis Volvo Andrzej Rosa

Motomar Pogwarancyjny Serwis Volvo Andrzej Rosa, Kraków

Opinie (2)

Opinie o firmie Motomar Pogwarancyjny Serwis Volvo Andrzej Rosa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
14.05.2022
Znajomy zarekomendował. Miał rację :)
Ewa
Ewa
5.0
26.03.2022
Doskonale znają się na samochodach i widać to na pierwszy rzut oka. Zdecydowanie polecam, jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia.