Renomowany sklep zoologiczny w okolicy
Renomowany sklep zoologiczny w okolicy, Morsztyn Sklep zoologiczny Kiara Katarzyna Moś, Wisła

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5751164845
REGON: 72699751
Rok założenia:
2001

O firmie

Firma Morsztyn działa w branży zoologicznej już od 18 lat. Znajdujemy się w Wiśle, w województwie śląskim. Prowadzimy sklep zoologiczny Kiara, który powstał z naszej wielkiej pasji do zwierząt. Osobą decyzyjną w firmie jest Katarzyna Moś.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu.

Oferta

Dzięki naszej owocnej współpracy z hurtowniami zoologicznymi proponujemy naszym Klientom wyłącznie towar dobrej jakości od renomowanych producentów. Produkty w sklepie zoologicznym Kiara wspomagają prawidłową hodowlę i transport zwierząt. Zdobyliśmy zaufanie Klientów, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę na temat opieki nad pupilami i zatrudniamy pracowników z dużą wiedzą na temat zwierząt. Zawsze chętnie służymy fachową pomocą i doradztwem w przy rozwiązywaniu problemów pielęgnacyjnych i behawioralnych.

W naszym sklepie zakupią Państwo m.in.:
  • leki weterynaryjne -środki przeciwko pchłom i kleszczom, do odrobaczania, przeciw stresowe,
  • karmy,
  • witaminy,
  • akcesoria akwarystyczne,
  • podstawowe artykuły wędkarskie,
  • zabawki dla zwierząt,
  • transportery,
  • klatki.
Dysponujemy również posłaniami dla zwierząt, trymetrami, a także grzebieniami. Co więcej, posiadamy woliery oraz akwaria. Znajdą Państwo w naszym punkcie również artykuły chemiczne, w tym: szampony i odżywki, środki odstraszające pielęgnujące oczy, uszy i sierść.

Zdecydowana większość zamówień jest realizowana przez nas w terminie 24 godzin. Z pewnością Twój pupil będzie Ci wdzięczny za zakupione artykuły z naszego sklepu. Goszczą u nas także zwierzęta i z pewnością znajdziecie Państwo swojego ulubieńca.

Zapraszamy !

Marki i specjalizacje

Trixi, Ami Play, Flexi, Dino, Chaba, Dr. Seidl, Botanica, Inter Zoo, Sum Plast, Savic, Royal Canin, Arion, Purina, Tropical, Sera, Animonda, Dolina Noteci, Bayer, Fiprex

Kontakt

Kontakt Morsztyn Sklep zoologiczny Kiara Katarzyna Moś

Morsztyn Sklep zoologiczny Kiara Katarzyna Moś, Wisła

Opinie (0)

Opinie o firmie Morsztyn Sklep zoologiczny Kiara Katarzyna Moś