Pomoc prawna dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów
Pomoc prawna dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów, Monika Ochnio-Pawluczuk Adwokat Kancelaria Adwokacka, Siedlce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8212047111
REGON: 365233856
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Nazywam się Monika Ochnio-Pawluczuk i prowadzę własną kancelarię adwokacką zlokalizowaną w Siedlcach, w województwie mazowieckim. Jako adwokat zapewniam kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom oraz instytucjom.

Oferta

Doświadczenie adwokackie zdobywałam przez wiele lat. Wraz z wiedzą daje mi to pewność, że proponowane przeze mnie usługi reprezentują godny poziom. Sprawnie poruszam się w wielu różnych dziedzinach prawa, a Klienci mogą liczyć na indywidualne traktowanie. Świadczę pomoc w sprawach takich jak:
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo opiekuńcze.
Zapewniam pełną dyskrecję i zaangażowanie, a poza tym zawsze działam w ramach obowiązującego prawa oraz zasad etyki zawodowej. Działam jako pełnomocnik procesowy, a w sprawach karnych jako obrońca. Sporządzam pisma procesowe, a w razie potrzeby opinie i ekspertyzy prawne. Prowadzę sprawy rozwodowe i o separację, a także sprawy o przyznanie alimentów i ich wysokość oraz o podział majątku. Pomagam także w sprawach spadkowych, w tym o nabycie bądź odrzucenie spadku, a także o jego dział i zachowek. Natomiast w ramach prawa karnego, karnego skarbowego oraz prawa wykroczeń udzielam porad na każdym etapie postępowania przygotowawczego i sądowego, a także egzekucyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu reprezentuję Klientów przed organami ścigania, w tym przed policją i prokuraturą. Niewątpliwym uzupełnieniem oferty mojej kancelarii jest pomoc w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Rzetelność, profesjonalizm i wiedza to moje atuty, które doceniło już wielu Klientów. Zachęcam do kontaktu i serdecznie zapraszam do współpracy.

Artykuły

Wykroczenie czy przestępstwo - jaka jest różnica?
Wykroczenie czy przestępstwo - jaka jest różnica?
Definicje wykroczenia i przestępstwa – jakie są podstawowe różnice między dwoma pojęciami, które bardzo często są mylone i niesłusznie uważane jako tożsame?
Adwokat Monika Ochnio-Pawluczuk – profesjonalne porady prawne
Adwokat Monika Ochnio-Pawluczuk – profesjonalne porady prawne
Szukasz profesjonalnego i doświadczonego adwokata, który pomoże Ci w sprawach prawnych? Skorzystaj z usług Kancelarii Adwokackiej Moniki Ochnio-Pawluczuk.
Prawna obsługa przedsiębiorstwa- kiedy w firmie przyda się prawnik?
Prawna obsługa przedsiębiorstwa- kiedy w firmie przyda się prawnik?
Obsługa prawna przedsiębiorstw w dużej mierze opiera się na poradnictwie prawnym. Jakie inne obowiązki ciążą na prawniku?
Jak przeprowadzić podział spadku?
Jak przeprowadzić podział spadku?
Przeprowadzenie spadku może być skomplikowaną procedurą, dlatego można skorzystać w tej sytuacji z usług prawnika. Dowiedz się, jak ona przebiega już teraz!
Postępowanie spadkowe i sprawy dziedziczenia
Postępowanie spadkowe i sprawy dziedziczenia
Sprawy dziedziczenia spadku powinny przebiegać w tak zwanym postępowaniu spadkowym. Ważne przy nim jest skorzystanie z usług dobrej kancelarii adwokackiej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Monika Ochnio-Pawluczuk Adwokat Kancelaria Adwokacka

Monika Ochnio-Pawluczuk Adwokat Kancelaria Adwokacka, Siedlce

Opinie (30)

Opinie o firmie Monika Ochnio-Pawluczuk Adwokat Kancelaria Adwokacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
10.08.2022
Bardzo profesjonalna Pani Adwokat. Empatyczna i bardzo wspierająca swoich klientów. Serdecznie polecam. EG.
Andrzej
Andrzej
5.0
05.05.2022
Pani adwokat doskonale zna się na sprawach spadkowych, a przepisy prawne ma w jednym palcu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i pomogła jak nikt inny. Polecam!
Ewa
Ewa
4.0
30.03.2022
Czas rozwodu to bardzo trudny okres. Bardzo się stresowałam i nie wiedziałam, co począć. Na szczęście pani adwokat Monika Ochnio-Pawluczuk pomogła mi dosłownie we wszystkim. Jestem wdzięczna.
Magdalena
Magdalena
5.0
27.01.2022
Pomogła mi już po raz kolejny, we wciąż nawracającej sprawie o podniesienie alimentów. Zebrała materiał dowodowy, który przedstawiła przed sądem.
Leszek
Leszek
5.0
05.11.2021
Udziela fachowego doradztwa. Polecam
Juliusz
Juliusz
5.0
09.09.2021
Polecam serdecznie. Miła, profesjonalna i komunikatywna Pani adwokat, która pomoże w każdej sprawie prawnej.
Paweł
Paweł
5.0
07.07.2021
Profesjonalna i bardzo wykształcona adwokatka. Pomogła mi uchronić mój majątek przed zajęciem.
Damian
Damian
5.0
29.05.2021
Pani świadczy swoje usługi tak, by dla Klienta było najlepiej. Nigdy nie idzie na ugodę jeśli Klient sobie tego nie życzy.
Gerard
Gerard
5.0
17.03.2021
Prawo spadowe to zdecydowanie jedna z jej specjalności. Pomogła mi uzyskać należną część spadku.
Hubert
Hubert
5.0
16.01.2021
Dzięki niej udało mi się uniknąć odziedziczenia długów po ojcu. Polecam.
Maciej
Maciej
5.0
03.11.2020
Polecam serdecznie jako zadowolony klient. Umożliwiła mi wyjście z naprawdę ciężkie sytuacji życiowej.
Patryk
Patryk
5.0
30.09.2020
Mimo wielu komplikacji, udało się jej wywalczyć dla mnie korzystny wyrok. Kara została zminimalizowana do symbolicznych prac społecznych.
Weronika
Weronika
5.0
13.08.2020
Pani mecenas Monika Ochnio-Pawluczuk to osoba bardzo sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Moje dwie skomplikowane sprawy sądowe prowadziła z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam Panią Monikę serdecznie
Bożena
Bożena
5.0
07.07.2020
Szybko i rzetelnie świadczy porady prawne. Dzięki niej udało mi się poznać kilka przepisów, które codziennie stosuje.
Cezary
Cezary
5.0
25.05.2020
Ze zrozumieniem i profesjonalizmem podchodzi do każdego Klienta. Nie ocenia i walczy o jak najlepsze wyjście dla Klienta.
Gabriela
Gabriela
5.0
19.03.2020
Polecam serdecznie. Najlepsza adwokat w branży, która rzetelnie świadczy swoje usługi.
Halina
Halina
5.0
16.01.2020
Skutecznie pomogła i doradziła w związku ze sprawą karną mojego syna. Wyrok był o wiele łagodniejszy, w dużej mierze dzięki staraniom pani adwokat. Serdecznie polecam.
Franek
Franek
5.0
15.11.2019
Wystawiła pisma procesowe i wydała właściwą ekspertyzę prawną. Widać, wysokie kompetencje. Warto skorzystać.
Marek
Marek
5.0
30.09.2019
Sądziłem się ze swoim byłym pracodawcą i skuteczną pomoc otrzymałem od tego biura. Poziom obsługi prawnej w pełni profesjonalny.
Roman
Roman
5.0
06.07.2019
Dobrze reprezentowała mnie w prokuraturze, kiedy nie mogłem się stawić. Wiem, że w nadchodzącym procesie chcę ją wynająć na adwokata, bo pani Monika ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
Albert
Albert
5.0
12.05.2019
Konkret, duża wiedza i zaangażowanie. Pani adwokat łatwo nie odpuszcza, to bez dwóch zdań.
Patrycja Kostrzewska
Patrycja Kostrzewska
5.0
22.03.2019
Pani Adwokat jest osobą rzetelną, w 100% oddana prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam Panią, dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Wojciech
Wojciech
5.0
18.03.2019
Bardzo fachowe działanie w sprawie spadkowej. Pozwoliło mi to wygrać dlatego jestem niezmiernie wdzięczny i polecam.
Jolanta
Jolanta
5.0
22.01.2019
Rzetelna Kancelaria, profesjonalizm, wysokie kompetencje oraz indywidualne życzliwe podejście do klienta. Dzięki Pani Adwokat uzyskałam satysfakcjonujący wyrok rozwodowy oraz podział majatku. Polecam serdecznie.
Zofia
Zofia
5.0
05.01.2019
Bardzo dobre doradztwo prawne, bardzo mi pomogło, dowiedziałam się o pewnych przywilejach, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Rzetelna kancelaria.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
30.11.2018
Zyskałam wyższe alimenty na dzieci, dzięki skutecznej pomocy pani adwokat. Serdecznie dziękuję.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
12.09.2018
Sprawa rozwodowa poprowadzona jak należy. Dzięki pomocy pani adwokat Moniki Ochnio-Pawluczuk udało się wszystko załatwić po mojej myśli. Polecam z czystym sumieniem.
Piotrek
Piotrek
5.0
23.07.2018
Zaskoczyła mnie bardzo szeroka wiedza. Skorzystałem na tym przy procesie o podział majątku, jestem niezmiernie zadowolony i chętnie polecam dalej.
Sebastian
Sebastian
5.0
19.05.2018
Miałem sprawę karną i wynająłem panią adwokat jako obrońcę. Bardzo dobrze sobie poradziła w trakcie procesu i zdołała mnie wybronić przed bezpodstawnymi zarzutami. Polecam.
Dariusz
Dariusz
5.0
31.03.2018
Pani adwokat świetnie sobie poradziła, jako pełnomocnik procesowy. Bardzo profesjonalna pomoc prawna, wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
Zobacz więcej (20)