przyjazna Adwokaci, Monika Budynkiewicz-Szymańska Kancelaria adwokacka, Chojna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8581777650
REGON: 320642110
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Monika Budynkiewicz-Szymańska i jestem adwokatem. Moja kancelaria adwokacka znajduje się w Chojnie, w powiecie gryfińskim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Działalność prowadzę od 2014 roku. Zajmuję się świadczeniem usług z zakresu prawa.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie kompleksowych usług prawnych. Z moich usług korzystają osoby indywidualne, a także właściciele mniejszych i większych firm.

Prowadzę sprawy, które obejmują:
 • prawo rodzinne,
 • prawo cywilne,
 • prawo karne,
 • prawo administracyjne.
Ponadto reprezentuję klientów przed sądami i urzędami, sporządzam pisma procesowe, a także uczestniczę w sprawach, które dotyczą pozbawienia władzy rodzicielskiej oraz zniesienia współwłasności. Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną realizację zleceń i możliwość przygotowania kompletnych dokumentów dla Klientów.

Podejmuję się też spraw rodzinnych, w ramach których zajmuję się rozwodami, separacjami, rozdzielczością majątkową, a także ustaleniem lub zaprzeczeniem ojcostwa. Jestem na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o których informuję też moich Klientów. W zakresie prawa cywilnego oferuję sprawy dotyczące podziału majątku, odwołania darowizny, ubezwłasnowolnienia, a także stwierdzenia nieważności testamentu.

Sporządzam także apelacje, zażalenia, odwołania i inne pisma procesowe. Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Gwarantuję terminowość oraz ochronę danych osobowych.

Kontakt

Kontakt Monika Budynkiewicz-Szymańska Kancelaria adwokacka

Monika Budynkiewicz-Szymańska Kancelaria adwokacka, Chojna

Aktualności

 • adwokat

  29.06.2024

  W Chojnie, mieście w województwie zachodniopomorskim, znajduje się kancelaria adwokacka Moniki Budynkiewicz-Szymańskiej, która od 2014 roku z powodzeniem świadczy usługi z zakresu prawa. Swoim klientom oferuje wsparcie w sprawach związanych z prawem rodzinnym, takimi jak rozwody, podział majątku czy ustalanie kontaktów z dziećmi. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy, adwokat Budynkiewicz-Szymańska pomaga swoim klientom w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych.

 • adwokat

  27.03.2024

  Kancelaria Adwokacka Moniki Budynkiewicz-Szymańskiej, działająca od 2014 roku w Chojnie, województwo zachodniopomorskie, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno dla osób indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych oraz większych firm. Wśród prowadzonych spraw znajdują się takie dziedziny prawa jak prawo karne, co pozwala na szeroki zakres obsługi klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, Kancelaria Adwokacka Moniki Budynkiewicz-Szymańskiej gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie od jej złożoności.

Opinie (0)

Opinie o firmie Monika Budynkiewicz-Szymańska Kancelaria adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.