Profesjonalne kursy dla firmy ubezpieczeniowej
Profesjonalne kursy dla firmy ubezpieczeniowej, Monika Borowiecka-Paczkowska Szkolenia ubezpieczeniowe, Piastów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211521299
REGON: 145958127
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Już od kilku lat zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń ubezpieczeniowych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa MBP zlokalizowana jest w Piastowie, w powiecie pruszkowskim, na terenie województwa mazowieckiego. Jego właścicielką jest Monika Borowiecka-Paczkowska.

Oferta

Przeprowadzamy różnego rodzaju szkolenia, które związane są z ubezpieczeniami. Uwzględniamy szkolenia w ramach zabezpieczeń osobowych i majątkowych. Oprócz tego nasza szeroka oferta to ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz obejmujące doradztwo ubezpieczeniowe.

Nasza oferta obejmuje także:
  • ubezpieczenia obowiązkowe,
  • szkody majątkowe,
  • szkody na osobie.
Ponadto zajmujemy się także kontrolą szkód. Uwzględniamy w niej między innymi audyt szkód pod kątem wycieków finansowych, opracowywanie wytycznych do obsługi szkód z OC oraz spotkania konsultacyjne na podstawie zadanych casusów. Ponadto pomagamy przy przygotowaniu uzasadnienia stanowiska i przy rozstrzyganiu kwestii merytorycznych.

Oferujemy również oceny skuteczności prowadzonych postępowań sądowych, modyfikacje wytycznych dla kancelarii i oceny zakresu niezbędnych dokumentów oraz dalszego postępowania w sprawie.

W ofercie szkód majątkowych szkolimy Klientów rozliczania dodatkowych kosztów na przykład utraconych korzyści, dochodów czy pojazdów zastępczych. Przedstawiamy również przepisy przydatne przy obsłudze szkód komunikacyjnych i majątkowych oraz praktyczne zastosowanie stanowiska sądów powszechnych i Sądu Najwyższego.

Zapraszamy nie tylko Klientów z miasta Piastów, ale i z całego kraju do podjęcia współpracy z firmą MBP.

Artykuły

Szkolenia, jako element niezbędny w zawodzie agenta ubezpieczeniowego
Szkolenia, jako element niezbędny w zawodzie agenta ubezpieczeniowego
Szkolenia z zakresu ubezpieczeń to element niezbędny w pracy agenta ubezpieczeniowego, zarówno na początku kariery, jak i podczas wykonywania tego zawodu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Monika Borowiecka-Paczkowska Szkolenia ubezpieczeniowe

Monika Borowiecka-Paczkowska Szkolenia ubezpieczeniowe, Piastów

Opinie (11)

Opinie o firmie Monika Borowiecka-Paczkowska Szkolenia ubezpieczeniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tobiasz
Tobiasz
5.0
16.11.2019
Wiele można się tu nauczyć w krótkim czasie.
Daniel
Daniel
5.0
26.09.2019
Super firma. Polecam.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
12.07.2019
Szkolenia są fachowe i cennik jest atrakcyjny. Można znaleźć szkolenie na praktycznie każdy temat związany z branżą ubezpieczeniową.
Mira
Mira
5.0
29.05.2019
Nasi pracownicy korzystają z licznych szkoleń organizowanych przez tą firmę. Zajęcia są starannie przygotowywane, speakerzy mają dobrą dykcję, i przekazywana wiedza jest aktualna. Polecam tą firmę szkoleniową.
Juliusz
Juliusz
5.0
10.03.2019
Nie mogę powiedzieć nic negatywnego o pracy tej firmy. Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Dzięki raz jeszcze!
Miłosz
Miłosz
5.0
02.01.2019
Profesjonalnie organizują szkolenia. Wszystko odbyło się sprawnie i na czas. Polecam serdecznie.
Angela
Angela
5.0
17.11.2018
Nie ma lepszego przedsiębiorstwa, które zajmie się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu szkód majątkowych. Skorzystałam i polecam.
Filip
Filip
5.0
03.09.2018
Tutaj nauczyli mnie wszystko, co powinienem wiedzieć o ubezpieczeniach majątkowych. Zajęcia były interesujące, a poziom został idealnie dopasowany do słuchacza.
Halina
Halina
5.0
10.07.2018
Usługi szkoleniowe na bardzo wysokim poziomie. Podczas kursu naprawdę dużo się nauczyłam. Prowadzący ciekawie opowiadał, a później cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam serdecznie firmę.
Jaś
Jaś
5.0
24.05.2018
Muszę przyznać, że to jedna z nielicznych firm, która potrafi dobrze przeprowadzić szkolenia związane z ubezpieczeniami. Długo szukałem takich profesjonalistów, dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że natrafiłem na przedsiębiorstwo MBP.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.07.2014
Profesjonalne kursy. Duża wiedza na temat prawa ubezpieczeniowego. Jestem bardzo zadowolony ze szkoleń prowadzonych przez firmę MBP. Polecam.