Moduły szkoleniowe, opiniowanie roszczeń, kontrole i wsparcie merytoryczne
Moduły szkoleniowe, opiniowanie roszczeń, kontrole i wsparcie merytoryczne, Monika Borowiecka-Paczkowska szkolenia ubezpieczeniowe, Piastów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211521299
REGON: 145958127
Rok założenia:
2012
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma pod kierownictwem Moniki Borowieckiej-Paczkowskiej, zlokalizowana w Piastowie, działa na rynku od 2012 roku. Specjalizuje się w oferowaniu indywidualnie dostosowanych szkoleń ubezpieczeniowych, które są skrojone na miarę potrzeb każdego klienta. Szkolenia te są dostępne zarówno w tradycyjnej formie, jak i online dla mniejszych grup uczestników. Oferujemy również usługi związane z oceną roszczeń, zwłaszcza w kontekście utraconych dochodów.

Oferta

Firma kierowana przez Monikę Borowiecką-Paszkowską specjalizuje się w dwóch kluczowych obszarach: opiniowaniu roszczeń oraz szkoleniach ubezpieczeniowych. W przypadku opiniowania roszczeń, podejmuje się zadań o złożonym charakterze, zarówno na etapie zgłoszenia roszczenia, jak i w trakcie procesu sądowego. Kluczowym elementem tej działalności jest analiza dostępnych informacji o poszkodowanym w bazach danych publicznych, co obejmuje Centralną Ewidencję i Informację o Działalności Gospodarczej oraz portale Ministerstw Finansów i Rolnictwa.

Działa również na etapie zgłoszenia pozwu, gdy poszkodowany zdecyduje się na formalne dochodzenie swoich praw. W tym przypadku usługi obejmują sprawdzenie dokumentacji, identyfikację brakujących danych i pomoc w zebraniu dowodów niezbędnych do udowodnienia roszczeń. Monika Borowiecka-Paszkowska z jej zespołem dokonuje także oceny opinii biegłych sądowych oraz wprowadza nowe argumenty i środki dowodowe na etapie apelacji.

Jeżeli chodzi o drugi filar działalności, czyli szkolenia ubezpieczeniowe, są one polecane różnym instytucjom. Obejmują one tematykę OC, zarówno w kontekście ubezpieczycieli, jak i innych podmiotów takich jak kancelarie prawne, brokerzy czy warsztaty samochodowe. Szkolenia te są wyjątkowo szczegółowe i przybliżają uczestnikom przepisy dotyczące zarządzania szkodami komunikacyjnymi oraz innymi szkodami majątkowymi.

Firma oferuje również audyty w kontekście zarządzania szkodami, konkretnie pod kątem potencjalnych wycieków finansowych. To umożliwia zidentyfikowanie słabych punktów w procedurach i ich ewentualne usprawnienie. Dodatkowo, oferuje spotkania konsultacyjne, gdzie na podstawie konkretnych przypadków, wspólnie z klientem, rozwiązuje trudne kwestie merytoryczne.

Działalność firmy adresowana jest zarówno do osób prowadzących samodzielną działalność gospodarczą, jak i dla pracowników na różnych formach umów. Zapraszamy do kontaktu dla dalszych informacji i indywidualnej współpracy.

Artykuły

Jak zwiększyć kompetencje pracowników branży ubezpieczeniowej - MBP Szkolenia ubezpieczeniowe
Jak zwiększyć kompetencje pracowników branży ubezpieczeniowej - MBP Szkolenia ubezpieczeniowe
Współpracując z MBP Szkolenia ubezpieczeniowe, pracownicy branży ubezpieczeniowej mają możliwość zdobycia cennych kompetencji oraz wsparcia. Kliknij i sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Monika Borowiecka-Paczkowska szkolenia ubezpieczeniowe

Monika Borowiecka-Paczkowska szkolenia ubezpieczeniowe, Piastów

Opinie (26)

Opinie o firmie Monika Borowiecka-Paczkowska szkolenia ubezpieczeniowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
24.05.2022
W bardzo krótkim czasie przygotowali dla mnie opinię związaną z roszczeniem o odszkodowanie w wyniku utraty pracy. Wszystko otrzymałem na e-mail. Dokumenty były prawidłowo skompletowane.
Jarosław
Jarosław
5.0
18.03.2022
Kurs był prowadzony przez profesjonalistę! Wyszkolona osoba, z ogromną wiedzą, która potrafiła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania związane z orzecznictwem sądowym.
Beata
Beata
5.0
04.01.2022
Bardzo chwalę sobie ten fakt, że podczas szkolenia nie traciliśmy czasu na poboczne wątki, ale naprawdę szczegółowo omawialiśmy temat roszczeń dodatkowych przy szkodach z OC. Omówiliśmy wszystkie zagadnienia z zakresu pojazdów zastępczych, kosztów naprawy oraz kosztów zniszczonych rzeczy.
Jędrek
Jędrek
5.0
30.11.2021
W ciągu jednego dnia dowiedziałem się mnóstwa rzeczy na temat wypłacania ubezpieczeń dla osób, które utraciły pracę. Dowiedziałem się dokładnie, jak wygląda sprawa z roszczeniami oraz jak w tym kontekście działają umowy cywilnoprawne. Szkoleniowiec potrafił zainteresować uczestników i był świetnym mówcą.
Eliza
Eliza
5.0
08.09.2021
Podobają mi się ich szkolenia. Moim zdaniem są bardzo wyczerpujące i co ważne omawialiśmy na nich wiele przykładów z orzecznictwa sądowego związanego ze szkodami na osobie.
Konrad
Konrad
5.0
13.07.2021
Byłem na ich szkoleniu, podczas którego dokładnie omawialiśmy zasady ubezpieczeń obowiązkowych dla rolników. Dowiedziałem się bardzo dużo na temat tego jak zacząć i jak skończyć ochronę ubezpieczeniową oraz jakie są sumy odszkodowań, czy w jakich sytuacjach działa wyłączenie od odpowiedzialności. Wszystko w ciągu jednego dnia!
Adrianna
Adrianna
5.0
31.05.2021
Te szkolenia, które prowadzą, są naprawdę bardzo fajnie przygotowane pod kątem merytorycznym. Wszystkie kwestie są omawiane na podstawie obowiązujących ustaw i przepisów prawnych. Na kursie dużo dowiedziałam się o zasadach działania umowy OC dla osób, które posiadają pojazdy mechaniczne. Polecam.
Gosia
Gosia
5.0
19.03.2021
Moja rekomendacja.
Gabriela
Gabriela
5.0
20.01.2021
Widać, że nieustannie aktualizują swoją wiedzę.
Adrianna
Adrianna
5.0
05.11.2020
Cierpliwi, mentorzy z darem do nauczania.
Matylda
Matylda
4.0
06.09.2020
Już kilka razy skorzystaliśmy z usług tej firmy i nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Gabriel
Gabriel
4.0
05.07.2020
Pełna profeska w niskiej cenie.
Fabian
Fabian
4.0
01.05.2020
Profesjonalnie mi doradzili w sprawie odszkodowania za wypadek, który spowodował uszczerbek na zdrowiu. Uzyskałem znaczną kwotę której się nie spodziewałem.
Grześ
Grześ
4.0
01.03.2020
Przykładają serce i rozum do swej pracy.
Jowita
Jowita
4.0
14.01.2020
Instruktorzy wiedzą o czym mówią.
Tobiasz
Tobiasz
5.0
16.11.2019
Wiele można się tu nauczyć w krótkim czasie.
Daniel
Daniel
5.0
26.09.2019
Super firma. Polecam.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
12.07.2019
Szkolenia są fachowe i cennik jest atrakcyjny. Można znaleźć szkolenie na praktycznie każdy temat związany z branżą ubezpieczeniową.
Mira
Mira
5.0
29.05.2019
Nasi pracownicy korzystają z licznych szkoleń organizowanych przez tą firmę. Zajęcia są starannie przygotowywane, speakerzy mają dobrą dykcję, i przekazywana wiedza jest aktualna. Polecam tą firmę szkoleniową.
Juliusz
Juliusz
5.0
10.03.2019
Nie mogę powiedzieć nic negatywnego o pracy tej firmy. Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Dzięki raz jeszcze!
Miłosz
Miłosz
5.0
02.01.2019
Profesjonalnie organizują szkolenia. Wszystko odbyło się sprawnie i na czas. Polecam serdecznie.
Angela
Angela
5.0
17.11.2018
Nie ma lepszego przedsiębiorstwa, które zajmie się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu szkód majątkowych. Skorzystałam i polecam.
Filip
Filip
5.0
03.09.2018
Tutaj nauczyli mnie wszystko, co powinienem wiedzieć o ubezpieczeniach majątkowych. Zajęcia były interesujące, a poziom został idealnie dopasowany do słuchacza.
Halina
Halina
5.0
10.07.2018
Usługi szkoleniowe na bardzo wysokim poziomie. Podczas kursu naprawdę dużo się nauczyłam. Prowadzący ciekawie opowiadał, a później cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam serdecznie firmę.
Jaś
Jaś
5.0
24.05.2018
Muszę przyznać, że to jedna z nielicznych firm, która potrafi dobrze przeprowadzić szkolenia związane z ubezpieczeniami. Długo szukałem takich profesjonalistów, dlatego jestem bardzo szczęśliwy, że natrafiłem na przedsiębiorstwo MBP.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.07.2014
Profesjonalne kursy. Duża wiedza na temat prawa ubezpieczeniowego. Jestem bardzo zadowolony ze szkoleń prowadzonych przez firmę MBP. Polecam.
Zobacz więcej (16)