Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7773375881
REGON: 389368655
Rok założenia:
2021

O firmie

Nazywam się Alicja Olejniczak i jestem właścicielką firmy Glowhair. Zajmuję się świadczeniem mobilnych usług fryzjerskich w Stęszewie, na terenie województwa wielkopolskiego.

Oferta

Fryzjerstwo jest moją pasją, dlatego od początku działalności staram się podnosić swoje kwalifikacje i być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Przywiązuję bardzo dużą wagę do próśb i oczekiwań moich klientów, a by zapewnić im bezpieczeństwo i zachwycające efekty pracuję na produktach renomowanych marek najwyższej jakości.

Wykonuję między innymi:

  • strzyżenie damskie,
  • strzyżenie męskie,
  • rozjaśnianie włosów,
  • koloryzacje,
  • dokoloryzacje.
Dysponuję szeroką paletą kolorów farb fryzjerskich. Wielokrotnie z powodzeniem wykonywałam niestandardowe koloryzacje w odcieniach fioletu, czerwieni i różu. Poza tym przeprowadzam zabiegi pielęgnacyjne na włosy oraz doradzam w wyborze kosmetyków dostosowanych do struktury i kondycji włosów klienta. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu upięć okolicznościowych, ślubnych i studniówkowych. Dzięki mobilnemu charakterowi pracy moi klienci mają zapewniony pełny komfort podczas wykonywania usług w ich domu, jak również oszczędzają swój czas.

W miesiącu lutym pojawiła się promocja na prostowanie KERATYNOWE, -20% od ceny standardowej. Alternatywą dla częstego używania prostownicy jest zabieg keratynowego prostowania włosów. Zabieg prostowania keratyną polega na jej wprowadzeniu do wnętrza włosa, tak aby uzupełniła powstałe w jego strukturze ubytki. Pozwala to nie tylko pogrubić i uelastycznić włosy, ale dodatkowo wygładza je i nadaje zdrowy wygląd.

Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. GlowHair Alicja Olejniczak

Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. GlowHair Alicja Olejniczak, Witobel

Opinie (0)

Opinie o firmie Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. GlowHair Alicja Olejniczak