Rozjaśnianie i koloryzacja włosów w domu
Rozjaśnianie i koloryzacja włosów w domu, Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. Glowhair Alicja Olejniczak, Witobel

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7773375881
REGON: 389368655
Rok założenia:
2021

O firmie

Glowhair to mobilny salon fryzjerski, który prowadzę w Stęszewie, na terenie województwa wielkopolskiego. Nazywam się Alicja Olejniczak i jestem fryzjerską. Oferuję stylizację włosów z dojazdem do klienta.

Oferta

Fryzjerstwo to moja prawdziwa pasja, którą pielęgnuję od samego początku mojej kariery. Staram się nieustannie doskonalić swoje umiejętności, śledząc najnowsze trendy i uczestnicząc w szkoleniach. Najważniejsze dla mnie jest spełnianie oczekiwań moich klientów i zapewnienie im nie tylko bezpiecznych zabiegów, ale także zachwycających efektów. Dlatego pracuję wyłącznie z produktami renomowanych marek o najwyższej jakości.

Wykonuję takie usługi fryzjerskie jak:
  • strzyżenie damskie i męskie,
  • dekoloryzacja i koloryzacja włosów,
  • rozjaśnianie włosów,
  • koloryzacja ombre,
  • koloryzacja sombre,
  • zabiegi pielęgnacyjne na włosy.
Posiadam szeroki wybór kolorów farb fryzjerskich, które umożliwiają mi stworzenie nie tylko pięknych, naturalnych blondów, brązów i rudości, ale też niestandardowych koloryzacji. Oferuję farbowanie włosów na róż, fiolet czy czerwień. Dodatkowo przeprowadzam zabiegi pielęgnacyjne dla włosów. Mam również bogate doświadczenie w tworzeniu fryzur okolicznościowych, w tym ślubnych i studniówkowych.

Dużą popularnością w mojej ofercie cieszy się zabieg prostowania keratynowego. To świetny sposób na stworzenie pięknej tafli na włosach bez konieczności codziennego stosowania specjalistycznych kosmetyków czy domowej prostownicy. Zabieg polega na wprowadzeniu keratyny do wnętrza włosa, aby wypełnić ewentualne ubytki w jego strukturze. Dzięki temu włosy stają się grubsze, bardziej elastyczne, gładkie i zdrowe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i umówię się na spotkanie.

Artykuły

Mobile Usługi Fryzjerskie Alicja Olejniczak - wygoda i profesjonalizm w jednym
Mobile Usługi Fryzjerskie Alicja Olejniczak - wygoda i profesjonalizm w jednym
Czeka Cię ważna uroczystość, a nie masz czasu wybrać się do fryzjera? Skorzystaj z usług mobilnego fryzjera, który przyjedzie do Twojego domu i wykona usługę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. Glowhair Alicja Olejniczak

Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. Glowhair Alicja Olejniczak, Witobel

Opinie (0)

Opinie o firmie Mobilne Usługi Fryzjerskie, Fryzjer Damsko-Męski. Glowhair Alicja Olejniczak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.