Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9231651802

Polecane oferty

Każda z kobiet marzy o pięknie wystylizowanej fryzurze, jednak w domowych warunkach ciężko uzyskać ...
Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. P...
Zajmuję się obsługą zarówno Pań, jak i Panów. Przygotuję dowolną fryzurę okolicznościową, na urodzi...
Specjalizujemy się w świadczeniu usług fryzjerskich. Klientami naszego salonu są kobiety, mężczyźni...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9231651802 została umieszczona firma: "Mobilne Studio Fryzjerskie. Kramska M.".

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Karpicko w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Podgórna `0. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 64-200 Karpicko. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.1294328N, 16.1258869E. Przedsiębiorstwo "Mobilne Studio Fryzjerskie. Kramska M." działa od lat w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o świetnej klasy kosmetyki oraz najnowsze techniki zapewniające pełne zadowolenie Klientów z nowej, modnej fryzury.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 666 349 711 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Mobilne Studio Fryzjerskie. Kramska M.

Mobilne Studio Fryzjerskie. Kramska M., Karpicko

Opinie (0)

Opinie o firmie Mobilne Studio Fryzjerskie. Kramska M.