Materiał Partnera

Upięcia ślubne, czym kierować się przy wyborze zakładu fryzjerskiego?

Upięcia ślubne, czym kierować się przy wyborze zakładu fryzjerskiego?

Przygotowania do ślubu zajmują dużo czasu. Wybór sali, menu, oprawy muzycznej wesela nie jest prosty, wymaga dużo czasu. Poza oczywistymi z punktu widzenia nadania weselu i zaślubinom wyjątkowości czynnościami dochodzi szereg spraw związanych z wizerunkiem panny młodej. Każda z kobiet, chce w tym dniu czuć się wyjątkowo, pięknie, kobieco. Jak zatem wybrać fryzjera stylistę, aby nasz ślub był tym wyśnionym w dzieciństwie?

Nie ma kobiety, która zapytana o wesele marzeń, nie mówiłaby sukience weselnej nie o pięknie ułożonych włosach, makijażu, które zebrane wszystkie razem mają zachwycać formą, być odzwierciedleniem kobiecości i seksapilu.

We fryzurze ślubnej najważniejsze są detale

Fryzura ślubna to nie jest fryzura wieczorowa. Różni je od siebie sposób upięcia, który jest o wiele delikatniejszy, dobrany zarówno do sukienki, jak i urody panny młodej. Wybierając sukienkę i fryzurę ślubną, trzeba pamiętać, że to panna młoda ma grać pierwsze skrzypce, a nie jej upięcie włosów, makijaż, czy wybrane obuwie.

Wybierając zatem salon fryzjerski, któremu powierzymy zadanie wykonania upięcia ślubnego włosów, musimy kierować się jego doświadczeniem w tego rodzaju usługach. Wszak przez większą część zaślubin zebrani goście, świadkowie, będą podziwiać właściwie dwie rzeczy – sukienkę i fryzurę ślubną. Przegląd wykonanych upięć ślubnych, a nie katalogu fryzur ślubnych pozwoli nam dać odpowiedź na pytanie, czy jesteśmy we właściwym miejscu? Przykładem firmy specjalizującej się w czesaniu ślubnym jest Studio Beata – Fryzjer-Kosmetyka-Solarium.

Bogate portfolio i dobre opinie to gwarancja sukcesu

Poza bogatym portfolio warto sprawdzić, jakimi opiniami cieszy się wybrany przez nas salon fryzjerski. Chcąc wszystko dopiąć na ostatni guzik, warto od razu szukać salonu, który będzie gwarantował usługę wykonaną przez wykwalifikowany personel, dysponujący poza branżowym wykształceniem, zaświadczeniami o odbytych kursach wizażu, stylistyki, trendów ślubnych we fryzjerstwie. Oszczędzimy mnóstwo czasu, jeśli swoje poszukiwania idealnego fryzjera na ślub, skupimy na miejscach, oferujących od razu usługi makijażu ślubnego. Salon fryzjerski z bogatym portfolio to U Pauli Salon fryzjerski Paulina Pilarczyk. Należy ufać własnej intuicji, decydując się na danego fryzjera-stylistę, musimy mu ufać w kwestii doboru wybranego upięcia weselnego, rodzajem proponowanego makijażu.

Wybierając upięcie weselne, warto pamiętać, że uniwersalnymi upięciami włosów, niewychodzącymi z mody będą wszelkiego rodzaju:

  • warkocze i różnego rodzaju plecionki - zaplecione z tyłu lub z boku głowy, w luźnym stylu lub w ciasnej formie,
  • luźne i asymetryczne upięcia z boku głowy,
  • ponadczasowe koki stworzone dla fryzur z welonem
  • koki upinane nisko w lekkim nieładzie
  • fryzury ślubne krótkich włosów – ozdobione spinką, biżuterią, kwiatami.

Opracowanie:
Warszawa, Kobielska 23, Galeria Grochów, pierwsze piętro
tel. 22 870 68 78
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz