Spawanie stali czarnej, nierdzewnej i aluminium
Spawanie stali czarnej, nierdzewnej i aluminium, Mobil-Spaw Leszek Malinowski, Elbląg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5432015666
REGON: 384459643

O firmie

Siedziba firmy Mobil-Spaw znajduje się w Elblągu. Przedsiębiorstwo należące do Leszka Malinowskiego zajmuje się usługami spawalniczymi. Wykonuje zlecenia na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Produkcję konstrukcji stalowych najlepiej powierzyć doświadczonej firmie, takiej jak Mobil-Spaw. Przedsiębiorstwo nie tylko zapewnia szybkie i dokładne realizowanie zamówień, ale również dojazd na wskazane miejsce. Mobilne usługi spawalnicze to duża wygoda, a ich koszt jest bardzo konkurencyjny. Firma podejmuje się spawania metodami MiG i TiG. Łączy za ich pomocą elementy wykonane ze stali nierdzewnej, stali czarnej, a także aluminium. Oferta przygotowana dla klientów to produkcja różnego rodzaju konstrukcji metalowych, takich jak:
  • bramy
  • ogrodzenia
  • balustrady
  • zbiorniki
  • linie technologiczne
Mobil-Spaw zajmuje się też produkcją i naprawą elementów oraz podzespołów do urządzeń przemysłowych i rolniczych, a także maszyn budowlanych.

Uzupełnieniem oferty są usługi świadczone na rzecz branży motoryzacyjnej. Pracownicy firmy mają doświadczenie w spawaniu elementów silnika i alufelg.

Wymienione informacje o firmie Mobil-Spaw to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej można zadzwonić albo napisać maila.

Artykuły

Jak wybrać dobrą firmę, świadczącą usługi spawalnicze?
Jak wybrać dobrą firmę, świadczącą usługi spawalnicze?
Na rynku spotkamy się z wieloma firmami, oferującymi usługi spawalnicze. Jednak co tak naprawdę powinieneś o nich wiedzieć? O tym w naszym artykule. Sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mobil-Spaw Leszek Malinowski

Mobil-Spaw Leszek Malinowski, Elbląg

Opinie (0)

Opinie o firmie Mobil-Spaw Leszek Malinowski