Dodatkowe dane

Polecane oferty

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie otworzyło przed firmą możliwości pozwalające w pełni zadowolić...
Zabrze, Mickiewicza 84 lok. 3
Dotrzymywanie terminów, zachowanie wysokiej jakości i wykonywanie usług w atrakcyjnych cenach. Tak ...
Tarnowskie Góry, Hutnicza 3 lok. 2
Jako firma budowlana specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych. Zajmujemy się zarówno budo...
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach ogólnobudowlanych. Zajmiemy się zarówno drobn...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Jaworzno w województwie śląskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Zubrzyckiego 21 lok. 54. Korespondencyjny kod pocztowy to: 43-603 Jaworzno. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.2267416N, 19.1997451E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: mk@mk.jaworzno.pl. Przedsiębiorstwo "MK. Usługi remontowo - budowlane" działa od lat w branży Budowa pod klucz.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 32 752 71 94.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt MK. Usługi remontowo - budowlane

MK. Usługi remontowo - budowlane, Jaworzno

Opinie (2)

Opinie o firmie MK. Usługi remontowo - budowlane

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paweł
Paweł
5.0
18.10.2019
Bardzo polecam Pana Michała. Jest solidnym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót
Dariusz K.
Dariusz K.
5.0
07.11.2017
Firmę poznałem kilka lat wcześniej. Pan Michał wykonał bezpłatnie kosztorys na budowę domu, dał wiele cennych i konkretnych propozycji i rad. Jednak cena wydała mi się trochę za wysoka. Dlatego wybrałem tańszą firmę z woj. małopolskiego. Po kilku miesiącach okazało się, że budowa nie zgadza się z projektem, kominy są w złym miejscu. Aż nie chcę wymieniać dalej. Wyrzuciłem firmę z budowy. Szukałem nowego wykonawcy. Wielu fachowców nie chciało podjąć się poprawek po góralach. Zadzwoniłem ponownie do Pana Michała Kołacza, przyjechał następnego dnia. Ocenił zaawansowanie robót i stan budowy. Doradził sensowne rozwiązania. Poczekałem trochę, ale podjął się poprawek i dokończenia budowy. Do dziś żałuję, że od razu nie zdecydowałem się na najlepszego budowlańca. Polecam go każdemu. 2 znajomych skorzystało z mojego polecenia i nie mieli problemów z budową.