Kompleksowe remonty budynków mieszkalnych
Kompleksowe remonty budynków mieszkalnych,

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6191211715
REGON: 383514015
Rok założenia:
2019

O firmie

Przedsiębiorstwo budowlane MIRO oferuje swoje usługi w zakresie prac budowlanych i remontów mieszkań. Jesteśmy młodą, nowoczesną firmą, której siedziba mieści się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne warunki współpracy. Firmą zarządza Mirosław Gaj. Zachęcamy do współpracy!

Oferta

Oferujemy Państwu usługi budowlane i remontowe oraz wykańczanie wnętrz. Nasza firma, pomimo niedługiej obecności na rynku, cieszy się sporym uznaniem wśród lokalnych klientów. Z roku na rok podnosimy nasze kwalifikacje i rozbudowujemy ofertę przedsiębiorstwa. Stawiamy na najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnych cena za nasze usługi.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i dobrze wyposażonym zapleczem magazynowym, które sprawiają, że wszystkie realizacje wykonujemy solidnie i na czas. Ekipa remontowa to doświadczeni fachowcy, którzy zadbają o prawidłowy przebieg prac. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta — służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich materiałów, a nawet przy projekcie.

Oferujemy:
  • tapetowanie,
  • malowanie,
  • szpachlowanie,
  • kafelkowanie,
  • układanie glazury,
  • układanie paneli,
  • nakładanie stiuku.
Nasza firma remontowa oferuje również generalne remonty mieszkań. Zajmujemy się układaniem podłóg i listew przypodłogowych. Usługi wykończeniowe obejmują biały montaż oraz podwieszane sufity.

Jesteśmy dynamiczną firmą i dla Państwa pełnej satysfakcji oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz. Nie boimy się wyzwań. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, aby móc Państwu zagwarantować usługi najwyższej klasy.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Chętnie podejmiemy długofalową współpracę z deweloperami. Staramy się dopasować do potrzeb naszych zleceniodawców. Jesteśmy elastyczni i dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zakres działalności

Artykuły

Malowanie ścian krok po kroku
Malowanie ścian krok po kroku
Szpachlowanie pomaga w ukryciu pęknięć oraz dziur powstałych w trakcie użytkowania ściany. Wyrównuje ono powierzchnię i sprawia, że stanie się ona gładka.

Wideo

Kontakt

Kontakt "MIRO" Mirosław Gaj

"MIRO" Mirosław Gaj, Koszalin

Opinie (3)

Opinie o firmie "MIRO" Mirosław Gaj

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
19.11.2019
Super firma, zdecydowanie polecam! Warto!
Daria
Daria
5.0
07.09.2019
Wykończenia wnętrz na najwyższym poziomie. Firma używa dobrej jakości materiałów. Dysponują sprzętem, który znacznie przyspiesza realizacje.
Mateusz
Mateusz
5.0
30.07.2019
Bardzo dobra ekipa remontowa. Usługi są rzetelne i profesjonalnie wykonane. Zdecydowanie mogę polecić firmę!