Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5130226610
REGON: 121840344
KRS: 0000391888

Polecane oferty

Nasza produkcja zawiesi polega na dostarczeniu Klientom asortymentu bezpiecznego oraz takiego, któr...

O firmie

Firma Mipromet jest spółką specjalizującą się w zawiesiach oraz uchwytach. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Masłomiącej, w województwie małopolskim. Firma dostarcza tylko produkty o najwyższej jakości. Proponowane w ofercie zawiesia, trawersy oraz widły do palet, posiadają zaświadczenia jakości lub świadectwa odbioru PN-EN 10204. Specjaliści firmy codziennie pracują nad ulepszaniem oferowanych rozwiązań.

Oferta

W ofercie produktów firmy Mipromet z Masłomiącej dostępne są rozwiązania przeznaczone do transportu wewnętrznego ładunków na płaszczyźnie poziomej i pionowej. Spółka oferuje sprawdzone wciągniki łańcuchowe i linowe oraz podnośniki i inne urządzenia dźwignicowe. Proponuje duży wybór zawiesi, także specjalnego przeznaczenia do kręgów czy kontenerów. Posiada także pasy mocujące, uchwyty i chwytaki. Wprowadziła do asortymentu również profesjonalny osprzęt do wózków widłowych, w tym widły do palet, nakładki, itp.

Dba o komplementarność oferty. Uzupełnia ją stale o konwencjonalne oraz nowe rozwiązania. Jednocześnie dużą wagę przykłada do jakości produktów. Proponuje wyroby, które odznaczają się szczególną odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne.

W ofercie produktów:
  • zawiesia łańcuchowe
  • zawiesia linowe
  • zawiesia pasowe
  • zawiesia wężowe
  • kosze
  • liny
  • uchwyty
  • trawersy
Wśród uchwytów i chwytaków firma oferuje takie produkty jak uchwyty do blach, do szyn do beczek, do rur i profili, uchwyty magnetyczne, uchwyty do wyrobów betonowych, zawiesia widłowe, uchwyty do betonu i gruzu, kosze podwieszane. Mipromet posiada w asortymencie wysokiej klasy wciągniki przeznaczone do transportu wewnętrznego ładunków. ( wciągarki linowe, elektryczne,linowe ręczne). Dostępne w ofercie urządzenia dźwignicowe odznaczają się mocną, zwartą budową i dużym udźwigiem (zakres pracy uzależniony od wybranego modelu). Proponuje modele linowe i łańcuchowe. Niektóre typy urządzeń zostały dodatkowo zaopatrzone w praktyczne rozwiązania, jak np. waga dźwigowa, regulacja prędkości podnoszenia.

W asortymencie dostępne są oprócz wciągników także funkcjonalne podnośniki, pompy hydrauliczne, łomy transportowe, wózki i wiele innych rozwiązań przeznaczonych do przenoszenia ładunków. Wszystkie urządzenia spełniają restrykcyjne normy dyrektywy maszynowej oraz posiadają znak certyfikacji CE. Wykorzystane do ich produkcji materiały są odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.

Oferujemy także profesjonalny osprzęt do wózków widłowych. Firma poleca między innymi widły do palet, przedłużki, nakładki, trawersy i szereg innych produktów, usprawniających działanie maszyny, a tym samym również transport wewnętrzny materiałów. Oferuje też duży wybór części, które pozwalają przekształcić urządzenie i przygotować do innego charakteru pracy.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Mipromet Sp. z o.o.

Mipromet Sp. z o.o., Masłomiąca

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Mipromet Sp. z o.o.