Wysokiej jakości elementy obudowy górniczej
Wysokiej jakości elementy obudowy górniczej, Minova Arnall Sp. z o.o., Golce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5741000496
REGON: 150969986
KRS: 0000155864
Rok założenia:
1994

O firmie

Przedsiębiorstwo Minova Arnall Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1969 roku. Siedziba mieści się w Golcach, w powiecie kłobuckim, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się produkcją maszyn używanych w branży górniczej.

Certyfikaty i dyplomy

Wszystkie procesy począwszy od projektu po proces produkcyjny przebiegają zgodnie z procedurami normy IS0 9001:2008. Uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, który nadał nam British Standard Institution Nr Certyfikatu FM57563. Posiadamy także certyfikaty brytyjskich instytutów badawczych, które dają możliwość dopuszczenia naszych produktów w Wielkiej Brytanii.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja obudów górniczych. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, które są związane z branżą górniczą.

Wykonujemy:
  • kotwie wklejane,
  • kotwie rozprężne,
  • kotwie rurowo cierne,
  • stropnice płytowe,
  • uchwyty do przykotwiania,
  • kotwiarki,
  • kotwie linowe,
  • kotwie iniekcyjne,
  • sprzęt monitoringowy,
  • tuneling.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Korzystamy też z wcześniej przygotowanych projektów i rysunków technicznych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Nasze urządzenia najczęściej wykorzystywane są przez firmy, które zajmują się górnictwem podziemnym, budownictwem i tunelingiem.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są stropnice płytowe, międzydrzwiowe rozpory rurowe, odrzwi obudów specjalnych, sprzęty kotwiące, sprzęty wiercące, a także sprzęty do monitoringu podziemnego. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości.

Służymy też doradztwem technicznym, które dotyczy projektowania obudów kotwowych, projektowania stacji monitoringowych, projektowania przykatwiania, doboru kotwi i sprzętu kotwiącego, a także wzmacniania wyrobisk w oparciu o kotwienie niskie i wysokie.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Minova Arnall w Golcach.

Kontakt

Kontakt Minova Arnall Sp. z o.o.

Minova Arnall Sp. z o.o., Golce

Opinie (0)

Opinie o firmie Minova Arnall Sp. z o.o.