Profesjonalne gospodarstwo rybackie
Profesjonalne gospodarstwo rybackie, Miłosław Gospodarstwo Rybackie, Miłosław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7891519189
REGON: 639719245
KRS: 0000117111
Rok założenia:
2000

O firmie

Prowadzone przez nas gospodarstwo rybackie Miłosław rozpoczęło działalność w 2000 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Miłosławiu, na terenie województwa wielkopolskiego.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności gospodarstwa Mirosław jest hodowla ryb słodkowodnych. Nasze ryby cieszą się dużą popularnością w okolicy. Zapewniamy, że ryby hodowane są w czystym środowisku i są żywione wysokiej jakości pokarmem, który oparty jest na naturalnych paszach. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż oraz transport ryb do Klientów. Podejmiemy się także sprzedaż wysokiej klasy materiału zarybieniowego. Ryby, jakie oferujemy:
  • lin
  • karp
  • sum
  • szczupak
Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Zapraszamy do gospodarstwa Mirosław.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Miłosław Gospodarstwo Rybackie

Miłosław Gospodarstwo Rybackie, Miłosław

Opinie (0)

Opinie o firmie Miłosław Gospodarstwo Rybackie