Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa
Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa, Milepodatki.pl sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512184166
REGON: 140558707
KRS: 0000258656
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Milepodatki.pl z siedzibą w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie w branży usług księgowych. Działamy na rynku już od 2006 roku.

Oferta

Firma Milepodatki.pl świadczy usługi rachunkowe. Zajmujemy się obsługą małych oraz średnich firm. Pomagamy w rozliczaniu podatków, jesteśmy specjalistami w zakresie prawa gospodarczego. Oferujemy Państwu usługi w zakresie zarządzania finansami firmy.

W zakres naszych usług wchodzi:
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.
Zajmujemy się także obsługa kadrowo-płacową Państwa firmy. Przygotowujemy umowy o pracę, zlecenie i o dzieło, zajmujemy się prowadzeniem akt pracowników, przygotowujemy rozliczenia urlopów. Zajmiemy się także sporządzaniem zaświadczeń o zatrudnieniu oraz wystawianiem świadectw pracy. Rozliczamy wszelkie składki ZUS, przygotowujemy listy płac i naliczamy wynagrodzenia. Monitorujemy dla Państwa również ważność badań lekarskich pracowników. Oferujemy także usługi indywidualne.

Ponadto sporządzamy deklaracje podatkowe i rozliczenia finansowe. Pomożemy we wszelkich rozliczeniach podatku VAT oraz PIT.

Co istotne - ceny dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy doradztwem z zakresu rachunkowości i podatków.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem Milepodatki.pl w Warszawie.

Artykuły

Profesjonalne wsparcie dla małych przedsiębiorstw
Profesjonalne wsparcie dla małych przedsiębiorstw
Prowadzenie ksiąg handlowych wiąże się z wieloma obowiązkami dla przedsiębiorcy, dlatego warto zapewnić sobie w takim wypadku wsparcie biura rachunkowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Milepodatki.pl sp. z o.o.

Milepodatki.pl sp. z o.o., Warszawa

Opinie (10)

Opinie o firmie Milepodatki.pl sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Iza
Iza
5.0
11.07.2020
Jestem zadowolona ze współpracy z biurem, rzetelnie zajmują się sprawami mojej firmy.Polecam!
Jolanta
Jolanta
5.0
03.05.2020
Polecam współpracę z biurem, zgłosiłam się do nich za sprawą koleżanki, która mi ich poleciła. Nie mam żadnych zastrzeżeń, są zawsze pomocni.
Tomek
Tomek
5.0
05.03.2020
Polecam, odciążają mnie w kwestiach rozliczeń i spraw pracowniczych, dzięki temu mogę spokojnie zajmować się prowadzeniem firmy.
Justyna
Justyna
5.0
13.01.2020
Polecam współpracę z biurem, współpracuję z nimi od pół roku i przez cały czas obsługa z ich strony jest na wysokim poziomie.
Wojciech
Wojciech
5.0
11.11.2019
Jestem zadowolony z usług biura, dokładność i rzetelność to ich cechy główne!
Malwina
Malwina
5.0
11.09.2019
Polecam, dbają o moje finanse od ponad dwóch lat, przez ten czas nigdy mnie nie zawiedli. Solidna firma.
Adrianna
Adrianna
5.0
31.07.2019
Polecam wszystkim, którzy szukają firmy do obsługi kadr i płac. Duże odciążenie.
Gabriel
Gabriel
5.0
13.05.2019
Miałem kilka pytań związanych z podatkami, zgłosiłem się do nich, bardzo dokładnie wytłumaczyli mi o co w tym wszystkim chodzi. Obsługa - rewelacja!
Wiolka
Wiolka
5.0
21.03.2019
Od dłuższego czasu nie mam już głowy do prowadzenia wszystkich spraw związanych z księgowością mojej firmy, więc wszystko zlecam im. Dbają o to w pełni profesjonalnie.
Aleksander
Aleksander
5.0
24.01.2019
Zajmują się prowadzeniem ksiąg handlowych w mojej firmie już od dawna. Jestem bardzo zadowolony z ich obsługi, wszystko zawsze na czas, nigdy nie było żadnych problemów. Polecam!