Szkolenia z mikropigmentacji medycznej i estetycznej
Szkolenia z mikropigmentacji medycznej i estetycznej, Mikrohair.pl, Julianów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5381289766

O firmie

Klinika Mikrohair znajduje się w Julianowie, na terenie województwa mazowieckiego. Firma jako pierwsza w Polsce proponuje zabiegi mikropigmentacji skóry głowy.

Oferta

Pracownicy centrum Mikrohair pomagają wszystkim osobom borykającym się z nadmiernym wypadaniem włosów. Dzięki umiejętnie wykonanym zabiegom mikropigmentacji możliwe jest zamaskowanie łysiny oraz blizn bez negatywnych skutków dla rosnących naturalnych włosów. Współpraca z klientem rozpoczynana jest od konsultacji i wykonania rysunku wstępnego. Efekty zabiegów utrzymują się do 4 lat.

Oferta obejmuje zabiegi takie jak:
 • pigmentacja skóry głowy,
 • skin needling,
 • pigmentacja zarostu,
 • pigmentacja przy zajęczej wardze,
 • pigmentacja ust,
 • pigmentacja brodawki piersiowej,
 • pigmentacja powiek,
 • pigmentacja brwi.
Zabiegi proponowane przez Mikrohair są w pełni bezpieczne i polecane osobom z łysieniem plackowatym czy androgenowym. Ponadto firma zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu mikropigmentacji estetycznej i medycznej.

Zapraszamy na stronę internetową i do kontaktu po szczegółowe informacje o ofercie Mikrohair.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mikrohair.pl

Mikrohair.pl, Julianów

Aktualności

 • szkolenie z mikropigmentacji skóry główy

  06.11.2022

  Nie tylko wykonujemy zabiegi mikropigmentacji skóry głowy, ale także prowadzimy szkolenia. Podczas szkoleń mogą poznać Państwo tajniki naszej autorskiej metody. Z pasją dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dostarczamy również urządzenia do mikropigmentacji oraz specjalne pigmenty.

  Więcej informacji
 • zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy

  17.09.2022

  Zmagacie się z problemem zbyt rzadkich włosów? Sprawdzoną alternatywą dla przeszczepu włosów jest zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji skóry głowy. Zabieg wykonujemy zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki zabiegowi jesteśmy w stanie optycznie zagęścić długie i półdługie włosy. Efekty zabiegu zobaczycie odwiedzając naszą stronę internetową.

  Więcej informacji
 • konsultacja przed zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy

  17.07.2022

  Podczas konsultacji ustalamy takie szczegóły, jak kolor, natężenie pigmentacji, głębokość zakoli czy kształt linii. Wyznaczenie linii frontalnej to kluczowa część zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Podczas bezpłatnej konsultacji wykonujemy rysunek wstępny, który pozwoli zobaczyć klientowi jak będzie wyglądać skóra po zabiegu.

  Więcej informacji
 • mikropigmentacja skóry głowy

  08.05.2022

  Łysienie androgenowe jest najczęściej występującym rodzajem łysienia. Dotyka głównie mężczyzn. Mikropigmentacja skóry głowy metodą Mikro Hair pozwala nam pokryć dowolną powierzchnię głowy oraz idealnie dopasować kolor pigmentacji do odcienia naturalnych włosów. Dzięki zabiegowi jesteśmy w stanie odtworzyć frontalną linię włosów.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Mikrohair.pl

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Adrian
Adrian
4.0
26.05.2022
Zabieg mikropigmentacji skóry głowy świetnie sprawdził się w przypadku moich rzadkich włosów. Teraz są gęstsze, co znacznie poprawa moje samopoczucie.