Miasto, które warto odwiedzić
Miasto, które warto odwiedzić, Miasto Żywiec, Żywiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532510885

O firmie

Żywiec mieści się w województwie śląskim. Nasz urząd jest zlokalizowany w centrum. Dbamy o rozwój miasta i dobro mieszkańców.

Oferta

W Urzędzie Miasta Żywiec najważniejsze jest zadowolenie mieszkańców. Każdego dnia pracujemy, by w naszym mieście żyło się lepiej. Zajmujemy się inwestycjami i rewitalizacją miasta. Dbamy o środowisko naturalne. Prowadzimy Miejskie Centrum Ekologiczne, gdzie kształtujemy właściwe postawy i edukujemy na temat ekologii. Ponadto, przeprowadzamy obrady i budujemy drogi. Dysponujemy urzędem stanu cywilnego. Zapraszamy do naszej Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Oprócz tego, zajmujemy się:
  • realizacją projektów unijnych
  • turystyką miasta
  • promocją miasta
  • ogłaszaniem przetargów
Funkcję burmistrza pełni Antoni Szlagor, a przewodniczącym Rady Miejskiej jest Jarosław Gowin.

Zajmujemy się kwestiami finansowymi oraz problemami związanymi z telekomunikacją lub rozwojem urbanistycznym. Nasi pracownicy to specjaliści. Doskonale znają się na swoim fachu. Posiadają dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Swoje obowiązki traktują profesjonalnie i wykonują je z należytą starannością.

Serdecznie zapraszamy!

Artykuły

Najciekawsze zabytki i atrakcje w okolicy – jak spędzić ferie i wakacje w Żywcu?
Najciekawsze zabytki i atrakcje w okolicy – jak spędzić ferie i wakacje w Żywcu?
Miasto stale się rozwija, oferując turystom wiele ciekawych atrakcji, takich jak odrestaurowane zabytki czy Muzeum Browaru. Co jeszcze znajdziemy w Żywcu?

Wideo

Kontakt

Kontakt Miasto Żywiec

Miasto Żywiec, Żywiec

Opinie (11)

Opinie o firmie Miasto Żywiec

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bogusz
Bogusz
5.0
10.11.2019
Cenię urząd mojego miasta. Widać, że tam naprawdę dbają o swoich mieszkańców. Ciągle realizują nowe inwestycję, budują drogi itp Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z ich usług.
Izka
Izka
5.0
01.09.2019
Mam już trochę doświadczenia życiowego. Załatwiałam sprawy w wielu miejscach i odwiedzałam wiele urzędów miejskim. Ale nigdy nie spotkałam się z taki poziomem usług jak w Żywcu. Bardzo polecam
Amadeusz
Amadeusz
5.0
07.07.2019
Polecam Urząd Miasta Żywiec. Mają tam naprawdę dobre podejście do mieszkańców. Obsługa jest bardzo profesjonalna. Szkoda, że wszystkie urzędy nie działają w ten sposób. :)
Bianka
Bianka
5.0
03.05.2019
Polecam ten urząd miasta. Można tam załatwić wiele spraw i nie potrzeba wcale dużo czasu. Pracownicy są sympatyczni i pomocni. Jeszcze raz polecam.
Andrzej
Andrzej
5.0
21.03.2019
Chciałem pochwalić urząd miasta w Żywcu. Świadczą usługi na wysokim poziomie.
Edyta
Edyta
5.0
01.01.2019
Duży plus za ciągłą ochronę środowiska. Dbają o przyrodę wszystkich rezerwatów i lasów.
Cezary
Cezary
5.0
05.11.2018
Gdy jestem za bardzo zmęczony wycieczkami górskimi, udaję się na basen bądź kort tenisowy. W Żywcu nikt nie będzie się nudził.
Michał
Michał
5.0
02.09.2018
Urzędnicy zajmą się każdą sprawą. Dobrze wiedzieć, że ma się oparcie we wszystkich problemach mieszkalnych.
Helena
Helena
5.0
23.07.2018
Mieszkam tu od urodzenia i jestem z tego bardzo dumna. Miasto jest piękne, bardzo interesujące, a co najważniejsze - czyste.
Igor
Igor
5.0
26.05.2018
Żywca odwiedzam przynajmniej dwa razy w roku. Zauważyłem bardzo dynamiczny rozwój miasta. Wręcz nie nadążam za zmianami. Teraz przyjazdy tu są o wiele przyjemniejsze. Górski klimat, czyste ulice i dobre działanie urzędu to jego największe zalety.
Monia
Monia
5.0
10.03.2018
Władze Żywca bardzo mocno troszczą się o mieszkańców. Jeśli mam jakiś problem od razu zgłaszam się do urzędu. Pracownicy szybko podejmują działania. Naprawdę polecam!