Wynajem samochodów osobowych, busów i lawet
Wynajem samochodów osobowych, busów i lawet, Mi-Ra Cars Radosław Grota, Łebunia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8411662830
REGON: 527796548
Rok założenia:
2024

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Mi-Ra Cars! Znajdziesz nas w Łebuni, w województwie pomorskim. Oferujemy wynajem samochodów, busów i przyczep.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!

Oferta

W Mi-Ra Cars w Łebuni oferujemy wynajem samochodów osobowych, które zapewniają komfortową i wygodną podróż w każdych warunkach. Nasza flota składa się z nowoczesnych pojazdów różnych klas, co pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystkie samochody są regularnie serwisowane i w pełni sprawne, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo na drodze.

W naszej ofercie znajduje się wynajem busów, w tym modeli 9-osobowych. Busem można wygodnie przewieźć rodzinę, przyjaciół czy współpracowników na różne wydarzenia i wyjazdy. Nasze pojazdy są przestronne, dobrze wyposażone i komfortowe, co zapewnia przyjemną podróż dla wszystkich pasażerów.

Ponadto umożliwiamy wynajem lawet, które są niezbędne do przewozu samochodów. Nasze lawety są solidne i niezawodne, co pozwala na bezpieczne transportowanie pojazdów na dłuższe odległości.

Kontakt

Kontakt Mi-Ra Cars Radosław Grota

Mi-Ra Cars Radosław Grota, Łebunia

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

5.0
33 opinie
Opinie w Google

5.0/5

33 opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Michał Cieśluk
Michał Cieśluk
Opinia z Google
5.0
02.06.2026
Serdecznie polecamy tą firmę wypożyczyłem autolawetę mega fajny stan wszystko na czas. Auto czyste pachnące gotowe do jazdy wszystko sprawne, zgodnie z umową serdecznie polecam tą firmę bardzo pomocni i uczciwi ludzie. Dziękujemy polecamy Was dalej 😊 (goście od łódki)
Dariusz Tarkowski
Dariusz Tarkowski
Opinia z Google
5.0
28.05.2026
Super podejście do klienta ,zakup auta ok. Dziękuję
Green legend
Green legend
Opinia z Google
5.0
25.05.2026
Polecam, miła obsługa, napewno wrócę!
Pawel Lipinski
Pawel Lipinski
Opinia z Google
5.0
14.05.2026
Profesionalne podejście do klienta.
Marta
Marta
Opinia z Google
5.0
19.04.2026
Wiktoria Rylińska
Wiktoria Rylińska
Opinia z Google
5.0
31.01.2026
Artur Bulczak
Artur Bulczak
Opinia z Google
5.0
30.01.2026
Ivan Vasylyk
Ivan Vasylyk
Opinia z Google
5.0
21.01.2026
Zuzanna Maszota
Zuzanna Maszota
Opinia z Google
5.0
12.01.2026
Hubert Grota
Hubert Grota
Opinia z Google
5.0
05.01.2026
Lukasz Mrosewski
Lukasz Mrosewski
Opinia z Google
5.0
04.01.2026
Polecam. Łatwo, szybko i przyjemnie :) Auto VW Caravelle spełnilo oczekiwania. Cena odpowiednia
Fundacja NWCB
Fundacja NWCB
Opinia z Google
5.0
02.01.2026
Z racji trudności z własnym samochodem, stałem się ostatnio stałym klientem wypożyczalni. Obsługa wynajmu i pojazdy najwyższej klasy. Wysoka kultura i elastyczność samego procesu najmu pojazdów robi wrażenie. Korzystałem zarówno z opcji pojazdów dostawczych jak i osobowych. Gorąco polecam i zachęcam wszystkich do korzystania z profesjonalnej i rozsądnej cenowo oferty tej wypożyczalni. Ja już innej szukać nie będę, jestem bardzo zadowolony. Serdecznie pozdrawiam, Rafał.
Złoty
Złoty
Opinia z Google
5.0
16.10.2025
Wypożyczalnia profesjonalna, szybka i bardzo miła obsługa, auto które wynająłem dobrze się prowadziło, cena za wynajem atrakcyjna. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno skorzystam jeszcze raz, szczerze polecam.
Arkadiusz Szulc
Arkadiusz Szulc
Opinia z Google
5.0
25.05.2025
Polecam
Dariusz Wodzyński
Dariusz Wodzyński
Opinia z Google
5.0
04.05.2025
Polecam bardzo. Pierwszy raz wypożyczałem auto. Szybko i profesjonalna oraz miła obsługa. Dziękuję.
Jakub Jóskowski
Jakub Jóskowski
Opinia z Google
5.0
10.04.2025
Pierwszy raz i na pewno nie ostatni korzystałem z Mi-Ra Cars Radosław Grota. Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa wszysto sprwnie i konkretnie. Pozdrowienia dla właścicieli. 😉🙂
Robert Szewczyk
Robert Szewczyk
Opinia z Google
5.0
22.03.2025
Dobra obsługa,bezproblemowi. polecam
Natalia Sobisz
Natalia Sobisz
Opinia z Google
5.0
16.03.2025
Polecam. Super obsługa. Wszystko sprawnie i rzetelnie. Polecam
Alexander Shchevelev
Alexander Shchevelev
Opinia z Google
5.0
07.03.2025
Jaroslaw Andryskowski
Jaroslaw Andryskowski
Opinia z Google
5.0
22.12.2024
💯% zadowolenia,polecam 👍
Robert Hazza
Robert Hazza
Opinia z Google
5.0
17.11.2024
Super firmą
Zibi Nowakowski
Zibi Nowakowski
Opinia z Google
5.0
02.10.2024
Polecam 100 % Tylko tu jak chodzi o szybką i solidną pomoc. Szkoda, że mogę dać tylko 5 gwiazdek, gdyż zasługa jest na więcej. Obsługa klienta bardzo miła. Polecam co potrzebują naprawdę pomocy. Jest na wyciągnięcie ręki.
Maksymilian, Henryk Czaja
Maksymilian, Henryk Czaja
Opinia z Google
5.0
02.09.2024
Szybka reakcja i wykonanie zadania na najwyzszym poziomie. Zalatwilem swoje sprawy w pol dnia. Nie pierwszy raz korzystam z tej firmy i za kazdym razem jest wszystko dopiete na ostatni guzik. Dziekuje za mila wspolprace
GebelsNWL69
GebelsNWL69
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Julia Krop
Julia Krop
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
oliwia nagorska
oliwia nagorska
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Paweł Jankowski
Paweł Jankowski
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Zoroak XD
Zoroak XD
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Alex Szymonik
Alex Szymonik
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Wypożyczyłem auto i tak mi się spodobało że je kupiłem
Dominik Baliński
Dominik Baliński
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Daria Warych
Daria Warych
Opinia z Google
5.0
30.08.2024
Mega mili ludzie, jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam
Nikola Nagórska
Nikola Nagórska
Opinia z Google
5.0
21.08.2024
Maciej Szpałek
Maciej Szpałek
Opinia z Google
5.0
21.08.2024
Zobacz więcej (13)