Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
07:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9270001988
REGON: 970020891
Rok założenia:
1997
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Samochody specjalistyczne, MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa, Wilkowo Siedziba firmy MHS Serwis Mikulski znajduje się w Wilkowie, w powiecie świebodzińskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo Rajmunda Mikulskiego specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu potrzebnego do transportu drewna. Działa na rynku od 1991 roku.


Oferta

MHS Serwis Mikulski zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy nie tylko służą fachowymi poradami, ale również dbają o odpowiednie wykonanie każdego zlecenia. Mają przede wszystkim duże doświadczenie w produkcji zabudów specjalistycznych. Dbają też o ich należyty stan techniczny.

Co produkuje MHS Serwis Mikulski z Wilkowa?
MHS Serwis Mikulski specjalizuje się w produkcji specjalnych zabudów do samochodów ciężarowych oraz naczep i przyczep. Są to przede wszystkim rozwiązania stosowane do przewożenia drewna. Można wśród nich wyróżnić:
  • zabudowy do dłużycy
  • przyczepy samosterujące
  • zabudowy do stosu
  • przyczepy do drewna
  • naczepy do drewna
  • hakowce
Ponadto instalowane są w zakładzie kłonice, chwytaki, specjalne nakładki oraz zabudowy skrzyniowe. Uzupełnieniem oferty są platformy kontenerowe do drewna, przeznaczone do zastosowania na platformach kolejowych.

Jakie urządzenia montuje MHS Serwis Mikulski na pojazdach MHS Serwis Mikulski?
Urządzenia montowane przez MHS Serwis Mikulski na pojazdach to przede wszystkim kompresory. Na ciągnikach siodłowych instalowane są nowe i używane kompresory do substancji płynnych i sypkich, sprężarki oraz przystawki mocy. Ponadto montowane są dmuchawy do mąki, dmuchawy śrubowe i elementy hydrauliki siłowej.

Jakie usługi UDT wykonuje MHS Serwis Mikulski?
MHS Serwis Mikulski montuje żurawie, hakowce i hydraulikę siłową oraz zajmuje się naprawą i konserwacją tych systemów. Ponadto oferuje pomoc w szkoleniu operatorów i mechaników odpowiedzialnych za maszyny, przygotowuje dokumentację UDT i wykonuje przeglądy techniczne. Pracownicy firmy rejestrują również żurawie przenośne i dźwigniki UDT. Cały proces polega na przygotowaniu wniosku i dalszej dokumentacji oraz wykonaniu badań odbiorczych kończących się rejestracją.

Jakie części zamienne można kupić w MHS Serwis Mikulski?
MHS Serwis Mikulski prowadzi sprzedaż części zamiennych renomowanych marek. Podzespoły przeznaczone są do żurawi, przyczep oraz naczep leśnych. Pośród ponad 3 tysięcy części znajdują się te pasujące do urządzeń i pojazdów marki Kesla, Epsilon, Palfinger, Loglift, Jonsered, Penz, Doll. Sunfab, VBG, JOST.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy MHS Serwis Mikulski znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zamówień najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Czym charakteryzują się kompresory do substancji płynnych i sypkich?
Czym charakteryzują się kompresory do substancji płynnych i sypkich?
Kompresory do rozładunku materiałów sypkich i płynnych różnią się miedzy sobą przede wszystkim budową. Jakie są ich charakterystyczne cechy i gdzie zakupić?
Jak wybrać przyczepę do transportu drewna dłużycowego?
Jak wybrać przyczepę do transportu drewna dłużycowego?
Przyczepa do transportu dłużycowego powinna być nie tylko solidna i komfortowa w prowadzeniu, ale też zbudowana zgodnie z przepisami prawa. Gdzie ją kupić?
Zabudowa przyczep i profesjonalny serwis, czyli firma MSH!
Zabudowa przyczep i profesjonalny serwis, czyli firma MSH!
Firma MHS to nie tylko zabudowa przyczep, ale także serwis żurawi, chwytaków, naczep i kompresorów. Co dokładnie znajduje się w ofercie przedsiębiorstwa?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa

MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa, Wilkowo

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie MHS Serwis Mikulski. Hydraulika Siłowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
18.11.2019
Polecam firmę MHS Serwis Mikulski. Zlecenie na wykonanie zabudowy do przewozu drewna wykonali terminowo. Zamontowali kłonice i żuraw hydrauliczny. Teraz moja firma ma ciężarówkę, która nie tylko przewozi drewno, ale również może je załadować i rozładować.